کد خبر:10664
پ
۱۴۰۱۰۶۲۱۱۷۳۵۴۳۱۷۷۲۶۰۷۷۳۳۴

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| دست نجاتی از مدال برنز کوتاه ماند

علیرضا نجاتی نتوانست مدال برنز سال ۲۰۱۹ خود را در مسابقات قهرمانی جهان تکرار کند. – اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (۲۱ شهریور) رقابت‌های رده‌بندی و فینال چهار وزن دوم در سالن استارک آره‌نای بلگراد آغاز شد. ایران که روز گذشت..

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| دست نجاتی از مدال برنز کوتاه ماند

علیرضا نجاتی نتوانست مدال برنز سال ۲۰۱۹ خود را در مسابقات قهرمانی جهان تکرار کند.

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب (۲۱ شهریور) رقابت‌های رده‌بندی و فینال چهار وزن دوم در سالن استارک آره‌نای بلگراد آغاز شد. ایران که روز گذشته نتوانسته بود در پیکارهای چهار وزن اول صاحب مدال شود، امشب سه نماینده در این مرحله داشت.

علیرضا نجاتی در وزن ۶۳ کیلوگرم دیروز بعد از شکست ۵ بر صفر احمت اویار از ترکیه، ۷ بر ۴ عبدالمحمد پاپی از آلمان را هم از پیش رو برداشت و در کشتی سوم از سد سیوبانوف قهرمان جهان از مولداوی گذشت. نجاتی در مبارزه نیمه نهایی در حالی که شاید یک درخواست چلنج درست، او را پیروز مبارزه می‌کرد، ۲ بر یک مغلوب لری ابولادزه دارنده مدال نقره جهان از گرجستان شد و به دیدار رده‌بندی رسید.

نجاتی که در سال ۲۰۱۹ مدال برنز وزن ۶۰ کیلوگرم را به دست آورده و نماینده ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو بود، برای کسب دومین مدال برنز جهان خود به مصاف تیو از چین رفت. او که کشتی سختی با حریف چینی داشت، نتوانست کاری در دو تایم از پیش ببرد و با نتیجه ۴ بر یک مغلوب شد.

تا دقایقی دیگر محمدرضا گرایی مبارزه فینال وزن ۶۷ کیلوگرم را مقابل ماته نمس برگزار خواهد کرد و محمدهادی ساروی نیز در وزن ۹۷ کیلوگرم برای کسب مدال برنز جهان با حریف ترک کشتی می‌گیرد.

کشتی فرنگی قهرمانی جهان| میرزازاده دومین فینالیست ایران؛ نبرد با رضا کایالپ برای طلا

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران