کد خبر:9513
پ
۱۳۹۹۰۲۱۳۱۲۰۲۱۷۵۲۶۲۰۲۷۴۶۵۴

کلینیک‌های زیبایی غیرمجاز در اهواز پلمب شدند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پلمب ۵۰ کلینیک زیبایی غیرمجاز در شهر اهواز از ابتدای امسال تاکنون خبر داد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، به نقل از روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه، حبیب حی‌بر اظهار داشت: این ت..

کلینیک‌های زیبایی غیرمجاز در اهواز پلمب شدند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از پلمب ۵۰ کلینیک زیبایی غیرمجاز در شهر اهواز از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، به نقل از روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه، حبیب حی‌بر اظهار داشت: این تعداد کلینیک زیبایی که به صورت غیرمجاز در امور پزشکی و درمانی از قبیل تزریق ژل، بوتاکس، لیپوساکشن، کاشت مو، لیزر موهای زاید، پی آر پی، کامپوزیت دندان و غیره مداخله داشتند، توسط کارشناس پیگیری ویژه اداره نظارت بر درمان شناسایی شده و برای تعطیلی، در دستور کار قرار گرفتند.

انتقاد رئیس قوه قضائیه از بلاتکلیفی ۲۰ ساله ۳۰ کانتینر کالا در بوشهر/ اژه‌ای پلمپ کانتینر‌ها را شکست + فیلمترویج بی‌بندوباری در برخی آرایشگاه‌های زنانه کهگیلویه و بویراحمد/ ۲۹ آرایشگاه ‌هنجارشکن ‌پلمپ شددادستان بابل: یک واحد گردشگری در بابل به دلیل اهانت به اهل بیت (ع) پلمپ شد

وی ادامه داد: پس از آن هماهنگی‌ لازم با دادگاه انقلاب اهواز صورت گرفت و در نهایت با همراهی پلیس اماکن عمومی خوزستان این مراکز غیرمجاز پلمب شدند.

حی‌بر گفت: شهروندان برای دریافت هرگونه خدمات درمانی، زیبایی و غیره باید به مراکز مجاز که دارای پروانه طبابت و مجوز قانونی هستند مراجعه کنند و البته این مجوز باید در معرض دید عموم قرار گرفته باشد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افزود: مردم می‌توانند هرگونه تخلف مربوط به حوزه درمانی یا دخالت غیرمجاز افراد فاقد صلاحیت در امور پزشکی را به سامانه ۱۹۰ گزارش کنند.

انتهای پیام/۷۳۷/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران