کد خبر:4141
پ
۱۳۹۲۱۱۰۶۰۹۲۷۱۵۵۷۵۱۹۸۲۶۶۴

کوکاکولا هم تجارت خود را در روسیه متوقف کرد

شرکت کوکاکولا نیز به جمع تحریم‌کنندگان روسیه پیوست و با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که فعالیت های تجاری خود را در خاک این کشور متوقف کرده است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت کوکاکولا در بیانیه ای که روز سه شنبه ..

شرکت کوکاکولا نیز به جمع تحریم‌کنندگان روسیه پیوست و با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که فعالیت های تجاری خود را در خاک این کشور متوقف کرده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت کوکاکولا در بیانیه ای که روز سه شنبه منتشر شد، اعلام کرد که این شرکت فعالیت های تجاری خود را در خاک روسیه متوقف کرده است.

در این بیانیه آمده است: شرکت کوکاکولا امروز اعلام کرد که تجارت خود را در روسیه به حالت تعلیق در می آورد.

این شرکت تاکید کرد که به نظارت و ارزیابی تحولات در اوکراین ادامه خواهد داد.

شرکت کوکاکولا هلنیک باتلینگCoca-Cola Hellenic Bottling Company که شرکت اصلی تولید و توزیع نوشیدنی‌های کوکاکولا در اروپا محسوب می شود در ۲۸ کشور فعالیت می کند و به جمعیت ۵۹۵ میلیون نفری خدمات ارائه می دهد.

ویزا و مسترکارت خدمات خود را در روسیه متوقف کردندبرندهای لوکس جهان فروش خود را در روسیه متوقف کردند

کوکاکولای روسیه نیز دارای ۱۰ کارخانه تولید نوشابه و آب میوه در مسکو و اطراف آن، سن پترزبورگ، سامارا، یکاترینبورگ، منطقه روستوف، نووسیبیرسک، کراسنویارسک و ولادی وستوک است.

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه ۲۴ فوریه در یک سخنرانی تلویزیونی اعلام کرد که در پاسخ به درخواست سران جمهوری‌های دونباس و به منظور "حفاظت از مردمی که به مدت ۸ سال هدف نسل کشی رژیم کی یف قرار گرفته اند"، تصمیم به انجام یک عملیات نظامی ویژه گرفته است.

رهبر روسیه تاکید کرده بود که مسکو هیچ برنامه ای برای اشغال سرزمین های تحت حاکمیت اوکراین ندارد.

بر اساس این گزارش، موج بی‌سابقه تحریم‌های غرب علیه بانک‌ها، شرکت‌ها، رسانه‌ها، مقامات ارشد و قانون‌گذاران روسیه در واکنش به جنگ این کشور علیه اوکراین در جریان است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران