کد خبر:6589
پ
۱۳۹۵۰۶۰۹۱۳۳۴۵۰۴۹۶۸۵۲۴۵۴۴

۱۰ هزار هکتار از پایاب سدخداآفرین تحویل تولیدکنندگان شد

گروه استان‌ها – سرپرست معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۱۰ هزار هکتار از اراضی پایاب سدخداآفرین در قالب نظام بهره‌برداری تحویل تولیدکنندگان شده و ۷ هزار هکتار آن نیز در دست اقدام است. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، فریبرز..

10 هزار هکتار از پایاب سدخداآفرین تحویل تولیدکنندگان شد

گروه استان‌ها – سرپرست معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۱۰ هزار هکتار از اراضی پایاب سدخداآفرین در قالب نظام بهره‌برداری تحویل تولیدکنندگان شده و ۷ هزار هکتار آن نیز در دست اقدام است.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، فریبرز عباسی صبح امروز در بازدید از پروژه‌های آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی در اردبیل اظهار داشت: ۱۰ هزار هکتار از اراضی پایاب سدخداآفرین در قالب نظام بهره‌برداری تحویل تولیدکنندگان شده و ۷ هزار هکتار آن نیز در دست اقدام است و در این زمینه تکمیل و اولویت برنامه‌های جهاد کشاورزی در استان بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

وی بیان کرد: تکمیل پروژه سدخداآفرین از اهم پروژه‌هایی است که درصدد هستیم تا وضعیت نهایی پیش ببریم و آب آن را توسط امور آب وزارت نیرو تحویل تولیدکنندگان دهیم تا کشاورزی و اقتصاد منطقه با تحول اساسی روبه‌رو شود که به همین منظور تمهیدات لازم به عمل آمده و امید می‌رود با برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

سرپرست معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: سالانه ۲۰ میلیارد تومان هزینه نگهداری برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده و همکاری دستگاه‌های مرتبط برای هوشمندسازی آن در دستور کار است تا بتوانیم به این شکل برنامه‌های اساسی را در این زمینه اجرا کنیم و شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

عباسی افزود: در تلاش هستیم توسعه پروژه‌های کشاورزی را در سطح کشور و نیز استان‌های مستعد کشور با پیشرفت فیزیکی مناسب پیش ببریم و با برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه شاهد تحقق اهداف مورد نظر برای رسیدن به شرایط مطلوب باشیم که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

حذف ارز ترجیحی مستقیماً در بهره‌وری بخش کشاورزی اثرگذار استرهاورد سفر رئیس جمهور / تولید کشاورزی در دشت قزوین دانش‌بنیان می‌شودزیرساخت‌های کشاورزی کاشان با تخصیص یارانه به شیوه گذشته از بین رفت

وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای تحقق برنامه‌های لازم در بخش کشاورزی در دستور کار است و باید از بخش کشاورزی برای تولید ثروت در کشور استفاده شود که این موضوع بسیار حائز اهمیت و اساسی است و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود نیز در این راستا اولویت مهم و اساسی است که باید در دستور کار باشد.

انتهای پیام/۱۴۲/ح

فدراسیون صنعت نفت ایران