کد خبر:7318
پ
۱۴۰۰۱۲۱۵۱۶۰۴۱۲۵۷۰۲۴۹۱۴۵۸۴

۳۶ پرونده در برخورد بازرسان جهاد کشاورزی استان بوشهر با متخلفان اقتصادی تشکیل شد

گروه استان‌ها – سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی استان بوشهر گفت: در برخورد بازرسان جهاد کشاورزی با متخلفان اقتصادی ۳۶ پرونده تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان بوشهر ارسال شد. – اخبار استانها – موسی رادمنش در گفت‌وگو با خبرنگ..

36 پرونده در برخورد بازرسان جهاد کشاورزی استان بوشهر با متخلفان اقتصادی تشکیل شد

گروه استان‌ها – سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی استان بوشهر گفت: در برخورد بازرسان جهاد کشاورزی با متخلفان اقتصادی ۳۶ پرونده تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان بوشهر ارسال شد.

– اخبار استانها –

موسی رادمنش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم دربوشهر با بیان اینکه با هرگونه تخلف اقتصادی برخورد قانونی می‌شود اظهار داشت: بازرسان جهاد کشاورزی به‌صورت مستمر وضعیت عرضه و توزیع انواع محصولات را مورد بازرسی قرار می‌دهند.

وی از تشکیل قرارگاه امنیت غذایی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: با فعالیت این قرارگاه تیم‌های مختلف کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی، صمت، تعزیرات حکومتی و بسیج اصناف کار نظارت و بازرسی از فروشگاه های عرضه کننده کالاهای اساسی را عهده‌دار شدند.

سرپرست مدیریت بازرسی و نظارت بر محصولات کشاورزی استان بوشهر با بیان اینکه تیم‌های بازرسی به صورت مستمر در سطح استان بر عرضه محصولات نظارت می‌کنند گفت: در این راستا با احتکار، گرانفروشی، کم‌فروشی ، عدم درج قیمت ، تقلب و سایر تخلفات اقتصادی برخورد قاطع می‌شود.

رادمنش با اشاره به اینکه در سه ماه نخست امسال ۶۳۸ مورد بازرسی از سطح شهرستان بوشهر انجام شده است افزود: با این تعداد بازرسی ۳۶ پرونده تشکیل و برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

خداییان: سازمان بازرسی در برخورد با مفسدان هیچ اغماضی نداردانجام ۱۶ هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان گلستان/درباره قیمت نان در واحدهای آزادپز تصمیم‌گیری می‌شود۳۳ هزار کیلو روغن و ۶۳۰ کیسه آرد یارانه‌ای احتکاری در قزوین کشف شد

وی ۸ مورد از این پرونده‌ها گران‌فروشی و مابقی کم‌فروشی، احتکار، عرضه خارج از شبکه، عدم درج قیمت و سایر تخلفات دانست و بیان کرد: ارزش پرونده‌های تشکیل شده ۸ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال است.

با اشاره به ثبت تخلفات صنفی و تولیدی در سامانه سیمبا خاطر نشان کرد: در این راستا در سه ماه نخست امسال ۶۱ مورد شکایت مردمی در سامانه سیمبا در سطح شهرستان بوشهر ثبت شده است.
انتهای پیام/۱۹۰/ی

فدراسیون صنعت نفت ایران