کد خبر:10724
پ
۱۴۰۱۰۶۰۹۱۹۳۷۵۸۹۲۵۲۶۰۰۴۴۲۴

۴ هزار برنامه هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گیلان گفت: بیش از ۴ هزار برنامه هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ حسن حبیبی امروز در جلسه ستاد ..

4 هزار برنامه هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گیلان گفت: بیش از ۴ هزار برنامه هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ حسن حبیبی امروز در جلسه ستاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در استانداری گیلان با اشاره به برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گیلان اظهار داشت: هدف دشمن از تحمیل جنگ ۸ ساله علیه ایران اسلامی‌ در واقع فروپاشی و از بین بردن انقلاب بود‌.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه درایت امام(ره) و نقش‌آفرینی فرماندهان و رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس حیرت جهانیان را برانگیخت تصریح کرد: به برکت دوران دفاع مقدس، ایران اسلامی امروز امن‌ترین کشور در منطقه است.

حبیبی با اشاره به حماسه اعزام هزار و ۵۰۰ کامیون کمک‌های مردمی گیلان در دوران دفاع مقدس و حضور رزمندگان این خطه در جبهه‌ها ابراز داشت: به تعبیر امام(ره) ما در طول ۸ سال دفاع مقدس، ابهت غرب و شرق را شکستیم.

وی تشکیل محور مقاومت را برگرفته از دستاوردهای دفاع مقدس دانست و بیان کرد: بیش از ۴ هزار برنامه به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در گیلان برگزار می‌شود که تجلیل از یک میلیون پیشکسوت و رزمندگان دفاع مقدس در کشور و ۳۰ هزار نفر پیشکسوت در گیلان، رزمایش جهاد تبیین معارف دفاع مقدس، گلباران مزار شهدا و جشنواره سرود ملی کشور بخشی از برنامه‌های هفته دفاع مقدس در گیلان است.

۱۷ هزار پیشکسوت دفاع مقدس در استان بوشهر تجلیل می‌شوند + تصویراجرای ۴۰ برنامه در اردبیل به مناسبت هفته دفاع مقدس

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان نقش مهم دفاع مقدس در احیای هنر و ادبیات ایران را مورد اشاره قرار داد و گفت: در همین راستا، همایش شعر پایداری نیز با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

جشنواره ملی تئاتر ایثار برای مخاطبان کودک و نوجوان در گیلان برگزار می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نیز در این جلسه از برگزاری جشنواره ملی تئاتر ایثار برای مخاطبان کودک و نوجوان در استان گیلان خبر داد و اظهار داشت: معتقدیم در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید از سنین پایین جامعه شروع کنیم که امر نیاز به همکاری سایر دستگاه‌ها دارد.

محمدرضا داوطلب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره یکی از فرماندهان دلیر ارتش جمهوری اسلامی ایران "شهید نامجو" خاطرنشان کرد: یادواره شهدای نداجای استان گیلان نیز در هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

فرمانده ناوگان شمال نداجا نیز در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: رزمندگان نظام در نیروهای مسلح همچنان در همه حوزه‌ها به دفاع از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و حفظ مرزها می‌پردازند.

امیرحمیدرضا سعادت با اشاره به نقش‌آفرینی‌ رزمندگان نیروی دریایی ارتش که هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای این کشور در حال دفاع از حقوق و آرمان‌های نظام هستند تصریح کرد: هر یک از عوامل دشمن که قصد دست‌اندازی به حقوق کشورمان در عرصه دریا را داشته باشند مقابلشان می‌ایستیم.

انتهای پیام/۶۱۲/ن

فدراسیون صنعت نفت ایران