کد خبر:3818
پ
۱۴۰۰۰۳۱۰۱۰۴۴۳۷۴۷۴۲۲۸۸۳۳۱۴

آمریکا، انگلیس، اروپا و کانادا دسترسی روسیه به سوئیفت را به زودی قطع می‌کنند

آمریکا، بریتانیا، اروپا و کانادا با انتشار یک بیانیه مشترک اعلام کردند که برای مسدود کردن دسترسی روسیه به سیستم پرداخت بین‌المللی سوئیفت به عنوان بخشی از دور دیگری از تحریم‌ها علیه مسکو به علت ادامه حملات خود علیه اوکراین دست به اقدام زده‌اند. – اخبا..

آمریکا، بریتانیا، اروپا و کانادا با انتشار یک بیانیه مشترک اعلام کردند که برای مسدود کردن دسترسی روسیه به سیستم پرداخت بین‌المللی سوئیفت به عنوان بخشی از دور دیگری از تحریم‌ها علیه مسکو به علت ادامه حملات خود علیه اوکراین دست به اقدام زده‌اند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، آمریکا، بریتانیا، اتحادیه اروپا و کانادا روز شنبه با انتشار یک بیانیه مشترک اعلام کردند که برای مسدود کردن دسترسی روسیه به سیستم پرداخت بین‌المللی سوئیفت به عنوان بخشی از دور دیگری از تحریم‌ها علیه مسکو به علت ادامه حملات خود علیه اوکراین دست به اقدام زده‌اند.

این کشورها در این بیانیه مشترک تأکید کردند که این اقدامات شامل محدودیت برای ذخایر بین المللی بانک مرکزی روسیه نیز می‌شود و در روزهای آینده اجرا خواهد شد.

روسیه حریم هوایی خود را به روی لتونی، لیتوانی، اسلوونی و استونی بستکشورهای عضو اتحادیه اروپا حریم هوایی خود را به روی روسیه می‌بندند

بر اساس این گزارش، آلمان نیز روز شنبه موضع خود را در مورد اعمال تحریم علیه روسیه و قطع دسترسی این کشور به سوئیفت تغییر داد.

این کشور که بیشترین تجارت با روسیه را درمیان کشورهای عضو اتحادیه اروپا داشته است، چندان متمایل به قطع ارتباط روسیه از شبکه پرداخت بین‌المللی سوئیفت نبود.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران