کد خبر:4253
پ
۱۴۰۰۱۲۲۱۱۶۳۰۰۱۲۵۴۲۴۹۵۵۳۴۴

ایتالیا قایق ۵۸۰ میلیون دلاری سرمایه‌دار روس را توقیف کرد

مقامات ایتالیا اعلام کردند که یک قایق تفریحی متعلق به آندری ملنیچنکو، مالک شرکت بزرگ تولید کود یوروکم گروپ EuroChem Group و شرکت انرژی زغال‌سنگ سیبری SUEK توقیف شده است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، مقامات ایتالیا اعل..

مقامات ایتالیا اعلام کردند که یک قایق تفریحی متعلق به آندری ملنیچنکو، مالک شرکت بزرگ تولید کود یوروکم گروپ EuroChem Group و شرکت انرژی زغال‌سنگ سیبری SUEK توقیف شده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، مقامات ایتالیا اعلام کردند که یک قایق تفریحی متعلق به آندری ملنیچنکو، مالک شرکت بزرگ تولید کود یوروکم گروپ EuroChem Group و شرکت انرژی زغال‌سنگ سیبری SUEK توقیف شده است.

این اقدام تنها چند روز پس از آن صورت گرفت که این میلیاردر به همراه ۱۳ تاجر دیگر روسیه در لیست تحریم اتحادیه اروپا قرار گرفت.

به گفته دولت ایتالیا، این قایق که بزرگترین قایق بادبانی جهان می باشد، روز گذشته (۱۱ مارس) در بندر تریست در شمال این کشور توقیف شد.

بورل: اتحادیه اروپا هر اقدام ممکنی را در جهت تحریم روسیه انجام داددستور فوری نخست وزیر روسیه برای تهیه بسته سوم اقدامات ضد تحریمی

این کشتی ۱۴۳ متری (۴۷۰ فوت) که توسط فیلیپ استارک طراحی شده و توسط شرکت Nobiskrug در آلمان ساخته شده است، بنا به گزارش ها ۵۳۰ میلیون یورو (۵۷۸ میلیون دلار) ارزش دارد.

هفته گذشته نیز پلیس ایتالیا ویلاها و قایق‌های تفریحی به ارزش ۱۵۶ میلیون دلار را از پنج روس که به دلیل ارتباط با ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه بر سر درگیری اوکراین در فهرست تحریم‌های اتحادیه اروپا قرار گرفته بودند، توقیف کرد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران