کد خبر:1777
پ
۱۳۹۸۰۱۰۲۱۲۴۵۴۴۵۷۶۱۶۹۸۱۷۴۴

بلاتکلیفی دهها اظهارنامه سوخت تنها در یک گمرک/ لزوم تسریع در شفاف سازی سازمان استاندارد قبل از تشکیل انبوه پرونده‌های تخلف

تعداد قابل توجهی از اظهارنامه ‌‌های اقلام سوختی تنها در گمرک شیراز به علت عدم تعیین ماهیت از سوی سازمان استاندارد بلاتکلیف است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مدیر کل گمرک شیراز در مکاتبه ای با یکی از مدیران کل سازمان استا..

تعداد قابل توجهی از اظهارنامه ‌‌های اقلام سوختی تنها در گمرک شیراز به علت عدم تعیین ماهیت از سوی سازمان استاندارد بلاتکلیف است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مدیر کل گمرک شیراز در مکاتبه ای با یکی از مدیران کل سازمان استاندارد نکات مهمی را در خصوص عدم تعیین تکلیف تعداد قابل توجهی از اظهارنامه های اقلام سوختی مطرح کرده است.

بر این اساس تعداد زیادی اظهار نامه صادراتی با وجود نمونه برداری و ارسال به سازمان استاندارد هنوز به لحاظ تعیین ماهیت وضعبت مشخصی ندارند.

گفتنی است، تشریفات گمرکی مربوط به خروج این محموله ها انجام شده و پاسخ سازمان استاندارد درباره تعیین ماهیت اقلام و اظهارنامه های مذکور میتواند سرنوشت بسیاری از فعالان اقتصادی و شرکتهای مرتبط با این حوزه را تغیر دهد.

در خاتمه مکاتبه گمرک شیراز که متن آن قابل مشاهده است، تاکید شده این گمرک هیچ گونه مسیولتی درقبال تاخیر در پاسخ و عدم تعیین تکلیف اظهارنامه های مذکور بر عهده ندارد.

گمرک جمهوری اسلامی ایران ,

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران