کد خبر:5769
پ
۱۴۰۱۰۲۰۷۱۵۰۵۰۰۶۶۹۲۵۲۱۹۸۹۴

تفاهم همکاری بزرگترین شرکت بیمه اتکایی روسیه با ایران

همکاری بزرگترین شرکت بیمه اتکایی روسیه (RNRC) با یک شرکت بیمه اتکایی ایرانی کلید خورد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ به‌دنبال تلاش‌های صورت‌گرفته در جهت همکاری با بازارهای بیمه اتکایی روسیه، شرق آسیا و کشورهای همسایه، سرانجام همکاری با ..

همکاری بزرگترین شرکت بیمه اتکایی روسیه (RNRC) با یک شرکت بیمه اتکایی ایرانی کلید خورد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ به‌دنبال تلاش‌های صورت‌گرفته در جهت همکاری با بازارهای بیمه اتکایی روسیه، شرق آسیا و کشورهای همسایه، سرانجام همکاری با بزرگترین شرکت بیمه اتکایی روسیه (RNRC) رقم خورد.

مدیرعامل شرکت RNRC به‌عنوان بزرگترین بیمه‌گر اتکایی روسیه و کشورهای CIS، در نامه‌ای از آمادگی خود برای آغاز همکاری در زمینه بیمه‌های اتکایی با شرکت بیمه اتکایی امین، خبر داد و در این رابطه از سید مصطفی کیایی مدیرعامل بیمه اتکایی امین دعوت کرد مسیر اجرای این همکاری در مسکو هموار گردد، بر این اساس اعلام شد: با آغاز همکاری بین دو شرکت امیدوار هستیم بتوانیم بخشی از ریسکهای پذیرفته‌شده از بازار داخل را در کشورهای روسیه و CIS واگذار نموده و نیز با قبولی اتکایی از بازار بیمه اتکایی روسیه و کشورهای CIS، در جهت ارزآوری به داخل کشور گام بردارد.

گفتنی است، پیش از این در مهرماه سال گذشته جلسه‌ای با حضور مدیرعامل شرکت بیمه اتکایی امین، معاون توسعه تجارت شرکت ملی اتکایی روسیه و سفیر جمهوری اسلامی ایران در محل سفارت ایران در روسیه برگزار شده بود و راه‌های تعمیق همکاری‌های فی‌مابین مورد بررسی قرار گرفته بود.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران