کد خبر:5016
پ
۱۴۰۰۱۰۲۲۱۴۵۰۲۷۵۶۲۲۴۵۲۱۴۰۴

تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده تا ۲۴ فروردین

رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور از تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان ۱۴۰۰ تا ۲۴ فروردین ماه سال جاری برای تمامی مؤدیان خبر داد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، داود منظور با صدور دستورالعملی خاطرنشان کرد: نظر به مصاد..

رئیس‌کل سازمان امور مالیاتی کشور از تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان ۱۴۰۰ تا ۲۴ فروردین ماه سال جاری برای تمامی مؤدیان خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، داود منظور با صدور دستورالعملی خاطرنشان کرد: نظر به مصادف بودن مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره چهارم (فصل زمستان) سال ۱۴۰۰ با تعطیلات نوروز و همچنین با توجه به درخواست‌های مؤدیان محترم مشمول نظام مالیات بر ارزش افزوده و به‌منظور تکریم مؤدیان گرامی و فراهم نمودن زمینه اجرای تکالیف قانونی برای آنان، بنا به اختیار حاصل از قانون و مقررات مالیات بر ارزش افزوده، مهلت تسلیم اظهارنامه فصل زمستان ۱۴۰۰ تا ۲۴ فروردین ماه تمدید می‌گردد.

براین‌اساس، ادارات‌کل امور مالیاتی موظفند در مورد مؤدیان مالیاتی که اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده مربوط به دوره چهارم مالیاتی (فصل زمستان) سال ۱۴۰۰ را تا پایان روز چهارشنبه مورخ ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۱ تسلیم نمایند، امکان برخورداری صددرصد بخشودگی جرایم عدم تسلیم اظهارنامه در موعد مقرر برای دوره مزبور و همچنین جریمه تأخیر در مدت یادشده را در صورت درخواست کتبی برای مؤدیان فوق‌الذکر فراهم نمایند.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران