کد خبر:2245
پ
۱۳۹۸۰۶۰۹۱۰۰۴۰۴۵۰۷۱۸۲۵۰۴۵۴

جک دورسی طرح استخراج بیت کوین خود را فاش کرد

جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر و بنیان‌گذار شرکت بلاک اعلام کرد که این شرکت در حال ورود به فناوری‌های جدیدی مانند ایجاد یک سیستم باز استخراج بیت‌کوین است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، جک دورسی، بنیان‌گذار و مدیرعامل س..

جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر و بنیان‌گذار شرکت بلاک اعلام کرد که این شرکت در حال ورود به فناوری‌های جدیدی مانند ایجاد یک سیستم باز استخراج بیت‌کوین است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، جک دورسی، بنیان‌گذار و مدیرعامل سابق توییتر و مدیر عامل کنونی شرکت بلاک، اعلام کرد که این شرکت در حال ایجاد یک سیستم باز استخراج بیت‌کوین است.

به گفته وی، شرکت بلاک در حال حرکت فراتر از تجارت پرداخت خود و ورود به فناوری‌های جدیدی مانند بلاک چین است. وی در توییتی نوشت: ما رسما در حال ساختن یک سیستم باز استخراج بیت کوین هستیم.

توماس تمپلتون، مدیر کل بخش سخت افزار شرکت بلاک، در یک رشته توییت، برنامه‌های این شرکت را اعلام کرد.

بیت کوین بدترین سقوط خود طی چند ماه اخیر را تجربه کردهشدار کارشناسان درباره آینده مبهم بیت کوین در سال ۲۰۲۲

وی گفت: ما می‌خواهیم استخراج را از هر جهت، از خرید گرفته، تا راه‌اندازی، تا تعمیر و نگهداری و استخراج، گسترده‌تر و کارآمدتر کنیم.

تمپلتون افزود: ما علاقه مند هستیم چرا که استخراج بسیار فراتر از ساخت بیت کوین جدید است. ما آن را به عنوان یک نیاز بلندمدت برای آینده ای که در آن این ارز کاملاً غیرمتمرکز و بدون نیاز به مجوز است، می بینیم.

وی در ادامه تأکید کرد که تعدادی از «نقاط دردسر مشتری» و «چالش‌های فنی» در جامعه ماینینگ و استخراج وجود دارد که شرکت بلاک امیدوار است آنها را برطرف کند، مانند در دسترس بودن ماینر، قیمت بالا، قابلیت اطمینان و مصرف برق.

این مقام شرکت بلاک گفت: برای اکثر مردم یافتن ماینر سخت است. هنگامی که موفق به پیدا کردن آنها شدید، گران هستند و تحویل آنها غیرقابل پیش بینی است.

وی افزود: چگونه می توانیم آن را طوری انجام دهیم که هر کسی، در هر کجا، بتواند به راحتی یک ماینر خریداری کند؟ ما می خواهیم چیزی بسازیم که فقط کار کند. چه چیزی را می‌توانیم ساده کنیم تا این امر به واقعیت تبدیل شود؟

بر اساس این گزارش، بلاک در حال توسعه یک تیم سخت افزاری متشکل از مهندسان و طراحان نرم افزار برای ارزیابی این سوالات است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران