کد خبر:3853
پ
۱۳۹۲۰۸۲۰۱۲۲۸۰۵۹۱۸۱۵۱۶۹۷۴

خطوط هوایی روسیه تمام پروازهای خود به اروپا را لغو کرد

شرکت هواپیمایی روسی آئروفلوت روز دوشنبه اعلام کرد که تمام پروازهای خود به اروپا را از ۲۸ فوریه به حالت تعلیق در آورده است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت هواپیمایی روسی آئروفلوت روز دوشنبه اعلام کرد که تمام پرو..

شرکت هواپیمایی روسی آئروفلوت روز دوشنبه اعلام کرد که تمام پروازهای خود به اروپا را از ۲۸ فوریه به حالت تعلیق در آورده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، شرکت هواپیمایی روسی آئروفلوت روز دوشنبه اعلام کرد که تمام پروازهای خود به اروپا را از ۲۸ فوریه به حالت تعلیق در آورده است.

این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی در وب سایت خود اعلام کرد: به دلیل بسته شدن حریم هوایی اروپا، آئروفلوت برنامه پروازهای خود در مسیرهای اروپایی را از ۲۸ فوریه ۲۰۲۲ تا اطلاع ثانوی متوقف می کند.

این در حالی است که روز یکشنبه اعلام شد که وزارت خارجه روسیه، آژانس های حمل و نقل هوایی و گردشگری روسیه در حال سازماندهی تخلیه اتباع روسیه از کشورهای اروپایی هستند.

روسیه حریم هوایی خود را به روی لتونی، لیتوانی، اسلوونی و استونی بستکشورهای عضو اتحادیه اروپا حریم هوایی خود را به روی روسیه می‌بندند

بریتانیا اولین کشوری بود که حریم هوایی خود را به روی هواپیماهای روسی در شب منتهی به ۲۵ فوریه بست.

روز یکشنبه، وزرای خارجه اتحادیه اروپا تصمیم گرفتند حریم هوایی اتحادیه اروپا را به روی روسیه ببندند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران