کد خبر:4285
پ
۱۴۰۰۱۱۲۱۱۱۱۷۲۸۳۴۳۲۴۷۲۹۱۱۴

دیپلمات روس: تحریم‌های غرب فقط خوداتکایی روسیه را تقویت می‌کند

یک دیپلمات ارشد روسیه در سازمان ملل در واکنش به اظهارات جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، تأکید کرد که تحریم‌های غرب تنها خوداتکایی این کشور را تقویت می‌کند. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، دیمیتری پولیانسکی معاون اول نما..

یک دیپلمات ارشد روسیه در سازمان ملل در واکنش به اظهارات جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا، تأکید کرد که تحریم‌های غرب تنها خوداتکایی این کشور را تقویت می‌کند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری تاس، دیمیتری پولیانسکی معاون اول نماینده دائم روسیه در سازمان ملل طی اظهاراتی تأکید کرد که تحریم‌های غرب تنها خوداتکایی این کشور را تقویت می‌کند.

وی در توییتر خود در واکنش به اظهارات جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر این که تحریم های غرب "اقتصاد روسیه را درهم می شکند،" نوشت: روسیه بر این آشفتگی غلبه خواهد کرد و مهارت‌های خوداتکایی بیشتری را کسب خواهد کرد.

سونی پیکچرز فعالیت تجاری خود را در روسیه متوقف کردتصمیم صربستان برای کاهش پروازهای خود به روسیه درپی فشار غرب

این دیپلمات روس در ادامه تأکید کرد که در پی این تحریم‌ها، شرکت‌های آمریکایی و اروپایی به سادگی بازار روسیه را از دست خواهند داد.

وی افزود: پس به تیراندازی به پاهای خود ادامه دهید.

در ۲۴ فوریه، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، در پاسخ به درخواست کمک سران جمهوری‌های دونباس، عملیات نظامی ویژه‌ای را اعلام کرد.

وی تاکید کرد که مسکو هیچ برنامه ای برای اشغال خاک اوکراین ندارد، اما هدف آن خلع سلاح و غیرنظامی کردن این کشور است.

وزارت دفاع روسیه نیز اعلام کرد که نیروهای این کشور مناطق مسکونی را هدف قرار نمی دهند، بلکه زیرساخت های نظامی اوکراین را ناتوان می کنند، بنابراین هیچ تهدیدی برای جمعیت غیرنظامی وجود ندارد.

در پی این حمله، ایالات متحده، بریتانیا، اتحادیه اروپا و برخی کشورهای دیگر تحریم هایی را علیه شرکت ها و افراد شاخص روسیه اعلام کردند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران