کد خبر:6706
پ
۱۴۰۱۰۲۲۰۱۲۲۹۱۵۹۷۵۲۵۲۹۶۶۱۴

راهنمای ثبت‌نام جاماندگان هدفمندسازی یارانه‌ها + فیلم

با توجه به فراهم شدن امکان ثبت نام در سامانه my.gov.ir و تمدید مهلت ثبت نام جاماندگان تا پایان روز چهارشنبه برخی افراد برای برای ورود به سامانه و ثبت‌نام با ابهاماتی مواجه شده‌اند. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، براساس اعل..

با توجه به فراهم شدن امکان ثبت نام در سامانه my.gov.ir و تمدید مهلت ثبت نام جاماندگان تا پایان روز چهارشنبه برخی افراد برای برای ورود به سامانه و ثبت‌نام با ابهاماتی مواجه شده‌اند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، براساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه‌ها ثبت نام برای افراد جدید و جامانده از دریافت یارانه تا پایان فردا (روز چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ) تمدید شده است.

کلیه سرپرستان خانوارهایی که تاکنون از گرفتن یارانه جامانده‌اند و یا متقاضی جدید دریافت یارانه می باشند، می توانند تا ساعت ۲۴:۰۰ روز #چهارشنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۱ با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت نام خانوار خود اقدام نمایند.

گفتنی است که سرپرستان خانوار می توانند جهت کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت‌نام خود کد دستوری #کد ملی۴۳۸۵۷*۴* را شماره گیری نمایند.

همچنین لازم به ذکر است که معترضین به دهک‌بندی اعلام‌شده و یا قطع یارانه اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ کماکان باید از طریق آدرس اینترنتی hemayat.mcls.gov.ir وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت و پیگیری نمایند.

سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها , اقتصاد ,

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران