کد خبر:4183
پ
۱۴۰۰۱۲۱۹۱۲۱۰۳۶۸۰۷۲۴۹۳۹۲۶۴

سایت‌های ایکس-ری خودرویی همزمان در ۴ گمرک کشور افتتاح شد

با حضور احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و استاندار خراسان ، سایت‌های ایکس-ری خودرویی گمرکات دوغارون، بازرگان، بیله سوار و نوردوز به طور همزمان در روز پنجشنبه ۱۹ اسفندماه در محل گمرک دوغارون افتتاح شد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنی..

با حضور احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و استاندار خراسان ، سایت‌های ایکس-ری خودرویی گمرکات دوغارون، بازرگان، بیله سوار و نوردوز به طور همزمان در روز پنجشنبه ۱۹ اسفندماه در محل گمرک دوغارون افتتاح شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، سایت‌هایی ایکس-ری در سه گمرک بازرگان، بیله سوار و نوردوز به صورت ویدیو کنفرانس توسط وزیر امور اقتصادی و دارایی به بهره‌برداری رسید.
در این سایت‌های ایکس-ری، تمامی جزئیات و محتوای داخل خودرو حتی در داخل لاستیک‌ها به طور کامل مشاهده می‌شود و ضمن تسریع در انجام امور، نظارت بسیار خوبی نیز صورت خواهد گرفت.
منطقه ویژه اقتصادی دوغارون در سال ۱۳۸۹ با ویژگی تولید و تجارت در نقطه صفر مرزی با افغانستان تاسیس شده است.
با توجه به نیاز و استقبال بازار سی میلیونی افغانستان به عنوان مهمترین وارد کننده کالاهای ایرانی، گمرک دوغارون مهمترین معبر رسمی شرق کشور شناخته می‌شود.
فراورده‌های سوختی، کالاها و مصالح ساختمانی و مواد غذایی عمده‌ترین محصولات صادراتی از این منطقه بوده و برای تأمین نیازهای بازار هدف و کشورهای CIS ظرفیت لازم جهت سرمایه‌گذاری در امور صنایع مواد محور، تبدیلی، پردازش کالاها، تجزیه، تکمیل و مونتاژ، تغییر بسته‌بندی، جذب دانشجو و ایجاد مراکز درمانی وجود دارد.
افتتاح و بهره‌برداری پروژه سایت ایکس-ری نیز در راستای شتاب دهی واردات و صادرات انجام شده است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران