کد خبر:5046
پ
۱۴۰۰۰۸۰۷۱۱۰۸۰۸۷۵۱۲۳۹۲۵۵۰۴

صادرات گاز روسیه به اروپا از طریق اوکراین ادامه دارد

غول انرژی روسیه یعنی شرکت گازپروم اعلام کرد که به‌دلیل درخواست مصرف‌کنندگان اروپایی، به عرضه گاز طبیعی به قاره سبز از طریق اوکراین همچنان ادامه می‌دهد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، غول انرژی روسیه یعنی شرکت گازپروم روز ..

غول انرژی روسیه یعنی شرکت گازپروم اعلام کرد که به‌دلیل درخواست مصرف‌کنندگان اروپایی، به عرضه گاز طبیعی به قاره سبز از طریق اوکراین همچنان ادامه می‌دهد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، غول انرژی روسیه یعنی شرکت گازپروم روز یکشنبه اعلام کرد که به‌دلیل درخواست مصرف‌کنندگان اروپایی، به عرضه گاز طبیعی به اروپا از طریق اوکراین همچنان ادامه می‌دهد.

این شرکت اعلام کرد که تقاضا از سوی کشورهای اروپایی برای ۳ آوریل ۱۰۸٫۴ میلیون مترمکعب بوده است که تقریباً مطابق با حجم روز قبل است.

کشورهای حوزه بالتیک واردات گاز روسیه را متوقف کردندصادرات گاز روسیه به چین افزایش یافت

سرگئی کوپریانوف، سخنگوی گازپروم در گفتگو با خبرنگاران تأکید کرد که این شرکت به صادرات گاز روسیه و ترانزیت به اروپا از طریق خاک اوکراین طبق روال عادی ادامه می‌دهد.

خبرگزاری تاس روسیه نیز اعلام کرد که حجم تحویلی برابر با حجم صادرات در رزرو طولانی‌مدت از طریق خاک اوکراین (حدود ۱۰۹٫۵ میلیون مترمکعب در روز) است.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران