کد خبر:2995
پ
۱۳۹۹۰۷۱۲۱۰۵۶۴۴۳۰۵۲۱۳۵۳۸۳۴

ضرر شرکت مخابرات عربستان در ۹ ماه پایانی سال ۲۰۲۱

شرکت مخابراتی اتحاد عذیب عربستان سعودی درپی افزایش هزینه های خود در این کشور طی ۹ ماه منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ زیان‌ده شد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از عرب نیوز، شرکت مخابراتی اتحاد عذیب عربستان سعودی در ۹ ماه منتهی به ۳۱ دسامبر..

شرکت مخابراتی اتحاد عذیب عربستان سعودی درپی افزایش هزینه های خود در این کشور طی ۹ ماه منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ زیان‌ده شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از عرب نیوز، شرکت مخابراتی اتحاد عذیب عربستان سعودی در ۹ ماه منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ زیان ده شد.

بر اساس اسناد بورس، شرکت اتحاد عذیب دارای زیان خالص به مبلغ ۲۹٫۲ میلیون ریال سعودی (۲۷٫۴ میلیون دلار) در مقایسه با سود خالص ۱۰۲٫۶ میلیون ریالی (۲۷٫۴ میلیون دلار) بوده است.

اقتصاد عربستان ۳٫۳ درصد کوچک شداقتصاد عربستان ۳٫۹ درصد در سه ماهه پایانی ۲۰۲۰ کوچک شد

این گزارش همچنین می افزاید که ضرر این شرکت در پی افزایش هزینه‌های خدمات، هزینه‌های عمومی و اداری، هزینه‌های مالی، هزینه‌های فروش و بازاریابی و کاهش ارزش در مطالبات تجاری صورت گرفته است.

به گفته رسانه‌های محلی، دولت عربستان در حال حاضر با درآمدهای پایین و نرخ تورم بالا در یک مخمصه شدید قرار گرفته است و این امر باعث افزایش شدید مالیات از شرکت‌ها در این کشور شده است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران