کد خبر:3249
پ
۱۴۰۰۱۱۲۴۱۴۰۱۴۳۷۰۴۲۴۷۵۶۰۵۴

فراخوان ۲۰ هزار خودروی استلانتیس به علت خطر آتش‌سوزی

شرکت استلانتیس که در پی ادغام دو خودروساز برتر جهان یعنی فیات کرایسلر و گروه پژو سیتروئن تأسیس شده است، برای ۱۹۸۰۸ دستگاه مینی‌ون هیبریدی پلاگین خود به علت احتمال آتش سوزی فراخوان صادر کرد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، ..

شرکت استلانتیس که در پی ادغام دو خودروساز برتر جهان یعنی فیات کرایسلر و گروه پژو سیتروئن تأسیس شده است، برای ۱۹۸۰۸ دستگاه مینی‌ون هیبریدی پلاگین خود به علت احتمال آتش سوزی فراخوان صادر کرد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، شرکت استلانتیس که در پی ادغام دو خودروساز برتر جهان یعنی فیات کرایسلر و گروه پژو سیتروئن تأسیس شده است، برای ۱۹۸۰۸ دستگاه مینی‌ون هیبریدی پلاگین خود فراخوان صادر کرد.

این فراخوان پس از گزارش ۱۲ مورد آتش سوزی در خودروهای پارک شده صورت گرفت و استلانتیس از مالکان این مینی‌ون‌های برقی خواست تا آنها را مجدداً شارژ نکنند.

به گفته این خودروساز، فراخوان اعلام شده شامل خودروهای کرایسلر پاسیفیکا هیبریدی ۲۰۱۷-۲۰۱۸ می شود.

سرمایه‌گذاری ۳۵ میلیارد دلاری استلانتیس در زمینه خودروهای برقیادامه مذاکرات استلانتیس با دولت ایتالیا در مورد احداث کارخانه جدید

همه موارد آتش سوزی در حالی رخ داده است که خودروها پارک و خاموش بودند، ۸ خودرو نیز زمانی دچار آتش سوزی شده‌اند که به شارژر متصل بودند.

بر اساس این گزارش، شرکت استلانتیس تأکید کرد که از جراحات یا تصادفات مرتبط با این موضوع بی اطلاع است.

این شرکت به مالکان توصیه کرد که از شارژ مجدد این خودروها خودداری کنند و آنها را دور از سازه ها و سایر وسایل نقلیه پارک کنند. استلانتیس اعلام کرد که در حال کار برای یافتن علت آتش سوزی است.

در حال حاضر مالکان می توانند با استفاده از موتور احتراق داخلی از خودروها استفاده کنند.

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه آمریکا از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

این فراخوان شامل ۱۶۷۴۱ خودرو در ایالات متحده، ۲۳۱۷ دستگاه در کانادا و ۷۵۰ دستگاه دیگر در خارج از آمریکای شمالی می‌شود.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران