کد خبر:3392
پ
۱۳۹۷۰۸۲۰۱۹۰۴۰۱۱۹۲۱۵۸۸۵۰۱۴

معاون رئیس جمهور: تمام قد از ساخت سالانه ۱ میلیون مسکن حمایت می‌کنیم

معاون اجرایی رئیس جمهور با تاکید بر حمایت تمام قد دولت سیزدهم از ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور گفت: بزرگترین سرمایه ما داشتن روحیه جهادی است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سید صولت مرتضوی در مراسم کلنگ‌زنی ۴۰۰٫٫

معاون اجرایی رئیس جمهور با تاکید بر حمایت تمام قد دولت سیزدهم از ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی در کشور گفت: بزرگترین سرمایه ما داشتن روحیه جهادی است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سید صولت مرتضوی در مراسم کلنگ‌زنی ۴۰۰ واحد مسکن در قالب نهضت ملی مسکن اظهار کرد: بر اساس گزارش رئیس بنیاد مسکن، این نهاد انقلابی به تنهایی قادر است سالانه ۲۰۰ هزار مسکن روستایی و ۲۰۰ هزار مسکن شهری را بسازد.

وی ادامه داد: این فقط توان یکی از دستگاه‌های اجرایی کشور است. خوشبختانه در ایران امکانات فراوانی داریم. بزرگترین امکان ما دسترسی به منابع غنی دانشمند، افراد نخبه و کاربلد است.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: مهمترین سرمایه ما داشتن روحیه جهادی است که هر جا با این روحیه ورود داشته‌ایم فتوحات فراوانی را به دست آورده‌ایم.

مرتضوی با بیان اینکه بنیاد مسکن کارهای بزرگی انجام داده یادآور شد: امروز اگر زلزله بزرگی در روستاهای ما بیاید کمترین خسارت را وارد می‌کند چرا که با برنامه‌ریزی صورت گرفته بنیاد مسکن مقاوم‌سازی واحدها عملیاتی شده است.

وی با اشاره به برنامه ساخت سالانه یک میلیون مسکن در کشور اظهار کرد: دولت تمام قد برای عملیاتی کردن این تعداد واحد مسکونی ایستاده است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران