کد خبر:7494
پ
۱۴۰۰۰۸۰۸۱۳۴۶۰۴۷۷۰۲۳۹۳۲۸۵۴

نسبت‌‌های سود فعالیت‌های صنفی و مشاغل تعدیل شد/ بارگذاری تغییرات در سامانه سازمان مالیاتی

معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور از بازنگری و تعدیل نسبت‌‌های سود فعالیت‌های صنفی و مشاغل خبر داد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید توتونچی، معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام خبر بازنگری و تع..

معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور از بازنگری و تعدیل نسبت‌‌های سود فعالیت‌های صنفی و مشاغل خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید توتونچی، معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور با اعلام خبر بازنگری و تعدیل نسبت‌‌های سود فعالیت‌های صنفی و مشاغل، اظهار داشت: براساس اختیارات قانونی و با لحاظ شرایط اقتصادی و کرونایی سال گذشته و همچنین افزایش هزینه‌های فعالیت اصناف کشور و به‌تبع آن کاهش حاشیه سود فعالیت اصناف و مشاغل محترم، موضوع بازنگری و تعدیل نسبت‌های سود گروه‌های صنفی مختلف در دستور کار سازمان قرار گرفت تا مالیات این گروه از فعالان اقتصادی متناسب با شرایط اقتصادی و مالی آنها تعیین شود.

وی با بیان اینکه این تعدیل در نسبت های یادشده، در سامانه و وبگاه رسمی سازمان امور مالیاتی بارگذاری شده است، خاطرنشان کرد: سازمان امور مالیاتی کشور در راستای تعامل با فعالان اقتصادی کشور و اصناف محترم، آمادگی دریافت نظرات و پیشنهادات درخصوص نسبت‌های تعیین‌شده را دارد.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران