کد خبر:3067
پ
۱۴۰۰۰۴۰۶۲۰۲۳۳۰۴۵۲۲۳۱۰۶۹۶۴

هکرها بیش از ۳۲۰ میلیون دلار رمزارز سرقت کردند

یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌هایی که بلاک چین‌های اتریوم و سولانا را به هم متصل می‌کند، اخیراً قربانی یک حمله هکری شد که در پی آن بیش از ۳۲۰ میلیون دلار رمزارز به سرقت رفت. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، یکی از محبوب‌ترین پ..

یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌هایی که بلاک چین‌های اتریوم و سولانا را به هم متصل می‌کند، اخیراً قربانی یک حمله هکری شد که در پی آن بیش از ۳۲۰ میلیون دلار رمزارز به سرقت رفت.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌هایی که بلاک چین‌های اتریوم و سولانا را به هم متصل می‌کند، اخیراً قربانی یک حمله هکری شد که در پی آن بیش از ۳۲۰ میلیون دلار رمزارز به سرقت رفت.

توسعه‌دهندگان پلتفرمWormhole این دزدی را در حساب توییتر خود تأیید و اعلام کردند که این شبکه در حال حاضر از کار افتاده و تیم این شرکت در حال بررسی یک سوء استفاده بالقوه است. وب سایت رسمی این شرکت نیز اعلام کرد که پورتال به طور موقت در دسترس نیست.

سایتWormhole شبکه‌ای است که به کاربران اجازه می دهد تا توکن های غیر قابل تعویض خود را بین سولانا Solana و اتریوم جابجا کنند.

هشدار تحلیلگران درباره سقوط بیت‌کوین با ترکیدن حباب رمزارزهادزدی ۱۹۶ میلیون دلاری هکرها از صرافی ارز دیجیتال

دارندگان رمزارزها به طور معمول فقط در یک بلاک چین فعالیت نمی کنند، بنابراین برخی پلتفرم‌ها پل‌های زنجیره‌ای بین رمزارزها ایجاد کرده‌اند تا به کاربران اجازه دهند دارایی های دیجیتال خود را از یک زنجیره به زنجیره دیگر منتقل کنند.

این دومین سوء استفاده بزرگ در بخش رمزارز محسوب می شود و تا کنون بزرگترین حمله به بازار سولانا است. این رمز ارز به طور فزاینده ای در بازار رمز ارز توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) مورد توجه قرار گرفته است.

شبکه خبری سی ان بی سی CNBC به نقل از یکی از بنیانگذاران شرکت امنیت سایبری سرتیک CertiK گفت: هک ۳۲۰ میلیون دلاری در Wormhole Bridge روند رو به رشد حملات علیه پلتفرم‌های بلاک چین را برجسته می کند. این حمله زنگ خطر در مورد امنیت بلاک چین را به صدا در آورده است.

پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر هدف چندین حمله هکری با ارزش بسیار بالا قرار گرفته‌اند. در ماه اوت، شبکه پلی Poly Network مورد حمله بزرگی قرار گرفت که در آن هکر بیش از ۶۰۰ میلیون دلار توکن به سرقت برد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران