کد خبر:4160
پ
۱۳۹۹۰۵۰۵۱۷۱۹۴۶۲۰۹۲۰۸۳۴۸۱۴

واریز سود ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومانی سهام عدالت از هفته آینده

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت سود سهام عدالت از هفته آینده پرداخت خواهد شد و به حساب هر سهامدار ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان واریز می شود. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم، محسن انصاری مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق ..

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت سود سهام عدالت از هفته آینده پرداخت خواهد شد و به حساب هر سهامدار ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان واریز می شود.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محسن انصاری مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در گفتگو با خبر نیمروزی ۱۴ شبکه یک سیما درباره واریز سود سهام عدالت متوفیان هم گفت: برنامه‌های تدارک دیده شده که ظرف یک ماه آینده از سوی شرکت سپرده گذاری تسویه وجوه مرکزی این برنامه‌ها اعلام عمومی خواهد شد.

انصاری افزود: حدود ۲۸ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از ۳۱ شرکت سرمایه پذیر سود ده سهام عدالت وصول شده و امیدوارم ظرف چند روز آینده بین ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان به ازای هر سهامدار به حساب شان واریز می‌شود.

براساس اعلام روابط عمومی سازمان بورس تاکنون ۹۶ درصد از سود سهام عدالت از سوی شرکت‌های سرمایه پذیر وصول شده است و از فردا اطلاعات پرداخت سود به بانک‌ها برای پرداخت به دارندگان سهام عدالت ارسال می‌شود.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران