کد خبر:3653
پ
۱۴۰۰۱۲۰۲۱۵۲۹۰۵۱۷۴۲۴۸۲۷۵۰۴

واکنش سازمان اموال تملیکی به وضعیت نامشخص ۵۶۳ خودرو توقیفی در استان لرستان/تنها ۱۱۵ خودرو به اموال تملیکی منتقل شد

مدیر اموال تملیکی استان لرستان با بیان اینکه مدیر کل تعزیرات در استان لرستان اعلام کردند که ۵۶۳ خودرو در حال حاضر توقیف شده گفت از این تعداد ۱۱۵ خودرو به انبارهای اموال تملیکی منتقل شده و باقی خودروها در پارکینگ‌های نیروی انتظامی قرار دارند. – اخبار ..

مدیر اموال تملیکی استان لرستان با بیان اینکه مدیر کل تعزیرات در استان لرستان اعلام کردند که ۵۶۳ خودرو در حال حاضر توقیف شده گفت از این تعداد ۱۱۵ خودرو به انبارهای اموال تملیکی منتقل شده و باقی خودروها در پارکینگ‌های نیروی انتظامی قرار دارند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چندی پیش موضوع بلاتکلیفی ۵۶۳ خودرو توقیف شده در استان لرستان از سوی مدیر کل تعزیرات لرستان، مطرح شد. مدیر اموال تملیکی لرستان در این رابطه اظهار کرد: طبق اعلام اداره کل تعزیرات استان لرستان ۵۶۳ خودرو در حال حاضر در این استان توقیف شده که از این تعداد ۱۱۵ خودرو به انبارهای اموال تملیکی منتقل شده و باقی خودروها در پارکینگ‌های نیروی انتظامی به‌عنوان دستگاه کاشف قرار دارند.

وی افزود: مقرر شده اداره کل تعزیرات و نیروی انتظامی استان لرستان لیست به روز شده‌ای از خودروهای توقیفی با ذکر مشخصات و محل پارک آنها را در اختیار اموال تملیکی قرار دهد تا نسبت به تعیین تکلیف آن ها اقدام شود.

در ادامه رستمی درباره تعیین تکلیف خودروها پیشنهاد داد: خودروهایی که قابلیت تردد (روشن شدن و حرکت کردن) را دارند به اموال تملیکی تحویل داده شوند و در خصوص مابقی خودروها که قادر به تردد نیستند با هماهنگی مراجع قضایی اموال تملیکی لرستان روند ارزیابی و اقدامات لازم جهت تعیین تکلیف آنها را در انبارهای نیروی انتظامی انجام دهد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران