کد خبر:4440
پ
۱۴۰۰۰۶۲۸۱۳۱۸۵۹۱۲۹۲۳۶۱۹۷۲۴

وزیر کار: ۲۶ میلیون نفر عیدی ۱۵۰ هزار تومانی گرفتند/ یارانه جدید به کسانی رسید که سهام عدالت ندارند؟

وزیر کار گفت: بر اساس تصمیم دولت، حدود ۲۶ میلیون نفر از مشمولان طرح یارانه معیشتی که سهام عدالت نداشته اند و سود آن را دریافت نکرده اند، مشمول پرداخت یارانه ۱۵۰ هزار تومانی شدند. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حجت عبدالملک..

وزیر کار گفت: بر اساس تصمیم دولت، حدود ۲۶ میلیون نفر از مشمولان طرح یارانه معیشتی که سهام عدالت نداشته اند و سود آن را دریافت نکرده اند، مشمول پرداخت یارانه ۱۵۰ هزار تومانی شدند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حجت عبدالملکی گفت: بخشی از این افراد مشمول یارانه معیشتی که مربوط به ۶۰ میلیون نفر است، سهام عدالت دارند و در روزهای اخیر سود سهام عدالت به حساب آنها واریز شده است.

وی افزود، ۲۶ میلیون نفر از این ۶۰ میلیون نفر سهام عدالت ندارند، به ازای هر نفر از این ۲۶ میلیون نفر ۱۵۰ هزار تومان به عنوان عیدی به حساب سرپرست خانواده واریز شد.

گفتنی است، ساعت ۲۴ بیست و پنجم اسفند ماه یارانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریالی کمک معیشت عید نوروز به حساب سرپرستان خانوارهای شناسایی شده واریز شد. این مبلغ به مناسبت فرارسیدن عید نوروز به حساب سرپرستان بیش از ۱۲ میلیون و ۳۵۸ هزار خانوار شناسایی شده وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که غالبا از دهک های اول تا چهارم به انضمام افراد تحت پوشش و مستمری بگیران سازمان های حمایتی نظیر کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی کشور هستند و به هر دلیلی از سهام عدالت جا افتاده اند، واریز گشت.

در اجرای سیاست های کوتاه مدت و بلند مدت دولت سیزدهم از اقشار آسیب پذیر و کم درآمد و اجرای برنامه های کاهش فقر مطلق درجامعه و به جهت حمایت و حل مشکلات معیشتی خانوارهای فاقد یا با درامد کم این اقدام صورت گرفته است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران