کد خبر:4477
پ
۱۳۹۹۰۲۲۸۱۱۲۰۳۷۱۴۴۲۰۴۲۶۱۷۴

پرداخت مرحله‌ای حقوق بازنشستگان دولت/ حقوق اسفند کدام بازنشستگان پرداخت شد؟

حقوق اسفند ماه بازنشستگانی که تا ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان دریافتی دارند، به طور کامل پرداخت شده است. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،‌ با توجه به روزهای پایانی اسفند، درحالی که بر اساس اعلام دولت تا کنون حقوق کارمندان دستگا..

حقوق اسفند ماه بازنشستگانی که تا ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان دریافتی دارند، به طور کامل پرداخت شده است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،‌ با توجه به روزهای پایانی اسفند، درحالی که بر اساس اعلام دولت تا کنون حقوق کارمندان دستگاههای اجرایی به طور کامل پرداخت شده است، ظاهرا هنوز حقوق بخشی از بازنشستگان کشوری پرداخت نشده است. بر این اساس تا کنون و در مرحله نخست، حقوق بازنشستگانی که حقوق آنها تا ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان بوده است به طور کامل پرداخت شده است. همچنین حقوق سایر بازنشستگان در صف تامین اعتبار و پردخت است.

پیگیری از سازمان برنامه وبودجه نشان میدهد، در حالی که حقوق کارکنان به طور کامل پرداخت شده، اعتبارات مربوط به صندوق بازنشستگی کشور مندرج در قانون بودجه ۱۴۰۰ نیز پرداخت شده است.

همچنین بر اساس اعلام صندوق بازنشستگی کشوری،‌ با توجه به لزوم پرداخت حقوق اسفند ماه بازنشستگان، حقوق سایر بازنشستگان به موازات تامین اعتبار لازم به صورت مرحله ای انجام خواهد شد.با تخصیص کسورات مربوط به حق بیمه شاغلین پرداخت حقوق مرحله نخست انجام شده است. حقوق سایر بازنشستگان نیز به محض تخصیص اعتبار لازم پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران