کد خبر:6556
پ
۱۴۰۱۰۲۰۶۰۹۴۱۳۱۵۹۰۲۵۲۱۰۸۹۴

کشف جاسازی ماهرانه کالای قاچاق در مرز «میلک»/ محموله از گمرک غرب تهران بارگیری شده بود + فیلم

گروه استان‌ها ـ محموله کالاهای ممنوعه شامل قرص و روغن که به طرز ماهرانه برای خروج از کشور در بار کامیونی جاسازی شده بود در گمرک «میلک» سیستان و بلوچستان کشف شد. – اخبار استانها – به گزارش خبرگزاری تسنیم از هیرمند، محموله کالاهای ممنوعه شامل قرص آموکس..

گروه استان‌ها ـ محموله کالاهای ممنوعه شامل قرص و روغن که به طرز ماهرانه برای خروج از کشور در بار کامیونی جاسازی شده بود در گمرک «میلک» سیستان و بلوچستان کشف شد.

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از هیرمند، محموله کالاهای ممنوعه شامل قرص آموکسی‌سیلین و روغن که به طرز ماهرانه‌ای در بار کالاهای چوبی جاسازی شده و برای صادرات به افغانستان راهی سیستان و بلوچستان شده بود، در پایانه مرزی میلک شهرستان هیرمند کشف شد.

امام جمعه کرمان: حرکت اقتصادی دولت جلوی قاچاق کالاهای اساسی را می‌گیردقاچاقچی بزرگ مواد مخدر در زاهدان دستگیر شد/ متهم محموله‌های بزرگ را به شمال منتقل می‌کردکشف ۲ تن گوشت کوسه قاچاق در زاهدان/ محموله ۲۷ تنی آرد قاچاق به مقصد نرسید

کامیون حامل این محموله قاچاق در گمرک غرب تهران پلمپ شده بود که با هوشیاری ماموران پایانه مرزی میلک کشف و از خروج از کشور آن جلوگیری شد.

استان سیستان و بلوچستان ,

انتهای پیام/۳۹۱/ش

فدراسیون صنعت نفت ایران