کد خبر:3111
پ
۱۴۰۰۱۱۱۳۱۶۱۰۱۲۵۱۰۲۴۶۷۱۵۰۴

تغییر سقف نرخ خوراک و سوخت ۶ صنعت بورسی ابلاغ شد

شرکت ملی گاز از ابلاغ تغییر سقف نرخ خوراک و سوخت ۵ و ۲ هزار تومانی برای پترو پالایشی ها، فولادی ها، صنایع فلزی، سیمان، قند و شکر، کاشی و سرامیک از ششم بهمن و تعدیل صورت حساب ها خبر داد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت ..

شرکت ملی گاز از ابلاغ تغییر سقف نرخ خوراک و سوخت ۵ و ۲ هزار تومانی برای پترو پالایشی ها، فولادی ها، صنایع فلزی، سیمان، قند و شکر، کاشی و سرامیک از ششم بهمن و تعدیل صورت حساب ها خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت ملی گاز سقف تعرفه گاز طبیعی در گروه صنعتی را برای مدیران عامل شرکتهای گاز استانی ابلاغ کرد.

بر این اساس به استناد بند یک ابلاغیه ۶ بهمن معاون اول رئیس جمهور و نامه ۱۶ بهمن رئیس امور طراحی، توسعه و نگهداشت سیستم های کاربردی، سقف تعرفه اعمالی برای مشترکین گروه صنعتی از ششم بهمن به شرح جدول ذیل تغییر و صورت حساب های مربوطه نیز تعدیل شده است.بنابراین گزارش، مصوبات دولت با امضاء رئیس جمهور برای تعیین سقف نرخ خوراک و سوخت پتروشیمی ، پالایشگاه ها و دیگر صنایع بورسی در محدوده ۵ و ۲ هزار تومانی برای اصلاح به مجلس مبنی بر اصلاح عنوان ردیف ۵ قسمت دریافتی ها جدول تبصره ۱۴ به شرح "منابع حاصل از اصلاح نرخ گاز خوراک پتروشیمی‌ها و پالایشگاه‌ها و صنایع پایین دستی و شرکت های احیای فولاد و مصارف مربوط به تاسیسات عمومی با اعمال سقف نرخ گاز صادراتی حداکثر ۵ هزار تومان و نرخ گاز سوخت معادل ۴۰ درصد خوراک گاز پتروشیمی ها حداکثر به مبلغ ۲۰۰۰ تومان و قیمت سوخت صنایع سیمان ها ۱۰ درصد نرخ پتروشیمی ها حداکثر مبلغ ۵۰۰۰ تومان" اعلام شد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران