کد خبر:3629
پ
۱۴۰۰۰۹۲۳۱۳۳۱۲۳۲۱۷۲۴۲۷۱۰۰۴

تهاتر بخشی از مطالبات قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با نفت‌خام/ ۲۰۰هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌شود

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) بابت بخشی از مطالباتی که از دولت دارد، نفت‌خام تحویل می‌گیرد و بخشی از آن توسط شرکت‌هایی که مجوز فروش دارند، به فروش می‌رسد و منابع مالی آن به قرارگاه بازمی‌گردد تا صرف پرداخت مطالبات پیمانکاران شود. – اخبار اقتصادی -..

قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) بابت بخشی از مطالباتی که از دولت دارد، نفت‌خام تحویل می‌گیرد و بخشی از آن توسط شرکت‌هایی که مجوز فروش دارند، به فروش می‌رسد و منابع مالی آن به قرارگاه بازمی‌گردد تا صرف پرداخت مطالبات پیمانکاران شود.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مراسم آغاز توزیع ۲۰۰ هزار بسته معیشتی ویژه نیازمندان و تحویل ۶۸۰ مسکن ویژه معلولان سازمان بهزیستی توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور سردار سرتیپ پاسدار سیدحسین هوش‌السادات، فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) برگزار شد.

سردار هوش‌السادات در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) کنار فعالیت‌های جهادی و عمرانی که در سراسر کشور انجام می‌دهد، به مسئولیت‌های اجتماعی خود در راستای محرومیت‌زدایی پایبند است.

وی افزود: در این راستا امروز توزیع بیش از ۲۰۰ هزار بسته معیشتی ـ که تلاش شده است از مرغوب‌ترین و بهترین برندهای معتبر باشند ـ بین نیازمندان آغاز شده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) تصریح کرد: این قرارگاه در هر نقطه کشور که کارگاه عمرانی دارد، برنامه‌هایی جهت محرومیت‌زدایی تا شعاع ۷۰کیلومتری هر کارگاه اجرا می‌کند که بخشی از توزیع بسته‌های معیشتی نیز در همین محدوده صورت خواهد گرفت و توزیع بقیه بسته‌ها نیز با شناسایی نیازمندان در استان‌های مختلف، از سوی سپاه هر استان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: کنار این بسته‌های معیشتی که شامل اقلام و کالاهایی چون برنج، روغن و… هستند، بیش از ۳۸ هزار بسته لوازم‌التحریر و بیش از ۵۰۰ بسته جهیزیه برای نیازمندان توزیع شده است.

سردار هوش‌السادات با اشاره به برنامه قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) برای تحویل ۶۸۰ مسکن ویژه معلولان سازمان بهزیستی گفت: اغلب این واحدهای مسکونی تحویل شده‌اند و بقیه آنها نیز تا پایان سال تحویل خواهند شد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) در پاسخ به سؤالی در خصوص تحویل نفت توسط قرارگاه بابت مطالباتی که از دولت دارد، گفت: قرارگاه بابت بخشی از مطالباتی که از دولت دارد، نفت‌خام تحویل می‌گیرد و بخشی از آن، توسط شرکت‌هایی که مجوز فروش دارند، به فروش می‌رسد و منابع مالی آن به قرارگاه بازمی‌گردد تا صرف پرداخت مطالبات پیمانکاران شود.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران