کد خبر:3510
پ
۱۴۰۰۰۵۲۰۱۵۲۷۰۱۷۸۲۲۳۳۶۶۴۷۴

توسعه همه‌جانبه روابط ایران و قطر/ تفاهم‌نامه‌های متعددی به امضا می‌رسد

رئیس کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و قطر با تشریح برنامه‌های سفر رئیس جمهور به قطر، از برنامه‌ریزی برای توسعه همه‌جانبه روابط دو کشور در زمینه‌های مختلف طی این سفر خبر داد. – اخبار اقتصادی – به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی‌اکبر محر..

رئیس کمیسیون همکاری‌های مشترک اقتصادی ایران و قطر با تشریح برنامه‌های سفر رئیس جمهور به قطر، از برنامه‌ریزی برای توسعه همه‌جانبه روابط دو کشور در زمینه‌های مختلف طی این سفر خبر داد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی‌اکبر محرابیان، وزیر نیرو با بیان اینکه این سفر به دعوت رسمی امیر قطر انجام شده است، اظهار کرد: در زمینه روابط اقتصادی، ترانزیت، انرژی و غیره مذاکرات خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: یادداشت تفاهم‌هایی بین دو کشور در زمینه برق، اتصال شبکه برق ایران به قطر، مبادلات کالا، سرمایه‌گذاری، توسعه روابط در زمینه مناطق آزاد و تجاری، حوزه‌های فرهنگی و گردشگری امضا می‌شود.

وزیر نیرو با اشاره به برنامه سفر رئیس جمهور خاطرنشان کرد: آیت الله رئیسی ملاقاتی هم با ایرانی‌های فعال حوزه‌های اقتصادی مقیم کشور قطر خواهند داشت.به گفته محرابیان، این سفر دارای اهمیت بسیار زیادی بوده و می‌تواند در توسعه روابط ایران و قطر تاثیرگذار باشد.

مثلث طلایی گاز در حال شکل‌گیری/ ایران، قطر و روسیه معادلات جدید انرژی دنیا را رقم می‌زنند؟

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران