کد خبر:3899
پ
۱۴۰۰۱۲۱۱۱۰۵۴۰۰۸۳۳۲۴۸۸۶۲۳۴

شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به جمع سازمان‌های توسعه‌ای کشور پیوست

شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با تصویب کمیسیون اقتصادی دولت به جمع سازمان‌های توسعه‌ای ایران پیوست. – اخبار اقتصادی – به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیدحسن رضوی، مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست‌..

شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با تصویب کمیسیون اقتصادی دولت به جمع سازمان‌های توسعه‌ای ایران پیوست.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سیدحسن رضوی، مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران اظهار داشت: در راستای اجرای سیاست‌های قانون اساسی در بخش آب، صنعت برق‌آبی و به منظور تحقق هرچه سریع‌تر و اثربخش‌تر اهداف این بخش در وزارت نیرو که از طریق یک شرکت توسعه‌ای با قابلیت مشارکت با بخش‌خصوصی به عنوان یک شرکت پروژه محور، شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با تصویب کمیسیون اقتصادی دولت به سازمان‌های توسعه‌ای ایران پیوست.

وی افزود: در جلسه‌ای که به همراه وزیر نیرو و معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزارت نیرو در کمیسیون اقتصادی هئیت دولت برگزار شد، اعضای این کمیسیون با توجه به سوابق درخشان شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به عنوان شرکت موفق در زمینه اجرای زیر‌ساخت‌های عمرانی کشور با عنوان سازمان توسعه‌ای در حوزه آب کشور موافقت کردند.

مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران تعصریح کرد: شرکت آب و نیرو با اجرای مأموریت‌های خود برای افزایش ظرفیت‌های صنعت برق‌آبی کشور، به عنوان یک نهاد توانمند ظاهر شده و ضمن ایجاد ارتباط مؤثر و هماهنگ با سایر نهادهای مرتبط، به یکپارچه سازی تصمیم‌ها در حوزه مطالعات، توسعه و بهره‌برداری از سازه‌ها و تأسیسات بخش آب و برق آبی، مدیریت مستقیم طرح‌های اجرایی، بهبود ظرفیت‌های بخش خصوصی از طریق بخش‌های مهندسی و اجرایی و ارتقای سطح مدیریت صنعت آب و برق کشور تلاش می‎کند.

وزارت نیرو در اجرای سیاست‌های اصل (۴۴) قانون اساسی در بخش آب، صنعت برق آبی و با هدف کاهش حجم دولت، پیشنهاد توسعه‌ای شدن شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت مادرتخصصی مدیریت منابع آب ایران را به منظور اجرای سریع تر و اثربخش تر طرح ها و پروژه‌های بخش آب و انرژی برق آبی و به عنوان موتور محرک و محور توسعه منطقه و استفاده حداکثری از پتانسیل‌های قانونی، جهت تصویب، به دولت ارایه کرده بود که این پیشنهاد در کمیسیون اقتصادی دولت به تصویب رسید.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران