کد خبر:4305
پ
۱۳۹۸۰۱۲۰۱۳۳۳۰۹۶۲۷۱۷۱۲۵۹۳۴

فراخوان عمومی برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی انرژی

سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) فراخوانی را برای “اجرای طرح‌های بهینه‌سازی انرژی با استفاده از ظرفیت آیین‌نامه ایجاد بازار بهینه‌سازی و محیط زیست” منتشر کرد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سازمان ان..

سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) فراخوانی را برای "اجرای طرح‌های بهینه‌سازی انرژی با استفاده از ظرفیت آیین‌نامه ایجاد بازار بهینه‌سازی و محیط زیست" منتشر کرد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) امروز فراخوان جدیدی منتشر کرد تا با استفاده از توان بخش خصوصی، از ظرفیت آیین‌نامه ایجاد بازار بهینه‌سازی و محیط زیست برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی انرژی استفاده شود.

متن این فراخوان بدین شرح است: "سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) به عنوان دبیرخانه بازار بهینه‌سازی و محیط زیست، در نظر دارد با استفاده از ظرفیت بازار بهینه‌سازی و محیط زیست، نسبت به انجام پروژه‌ها و طرح‌های بهینه‌سازی انرژی با کمک بخش خصوصی اقدام نماید. لذا از همه علاقه‌مندان و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای مشارکت در این امر دعوت می‌شود.

متقاضیان می‌توانند بر اساس آیین‌نامه اجرایی ایجاد بازار بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست و نظام ثبت، اندازه‌گیری، راستی آزمایی و تایید صرفه‌جویی انرژی نسبت به ارائه پیشنهادات خود با رعایت شرایط مندرج در آیین‌نامه‌های مزبور اقدام کنند.

اولویت طرح‌ها و پروژه‌های پیشنهادی شامل "بهینه‌سازی انرژی در روشنایی معابر"، "کاهش تلفات خطوط توزیع نیروی برق"، "بهینه‌سازی انرژی در بخش سرمایش"، "بهینه‌سازی انرژی در بخش آب و فاضلاب و کشاورزی"، "بهینه‌سازی انرژی در حوزه مصارف عمومی شامل مراکز آموزشی، فرهنگی، پژوهشی، درمانی" و "بهینه‌سازی انرژی در بخش صنعت و ساختمان" بوده و طرح‌هایی که پیک سایی نمایند در اولویت بالاتر می‌باشند.

پیشنهادات باید حداکثر تا تاریخ ۰۱/۰۲/۱۴۰۱ به صورت مکتوب به آدرس تهران، شهرک قدس انتهای بلوار شهید دادمان جنب بزرگراه یادگار امام (ره)، پژوهشگاه نیرو، ساختمان ساتبا و یا ایمیل این سازمان به آدرس Info@satba.gov.ir ارسال شوند.

همچنین دفتر حمایت‌های فنی بهره‌وری انرژی و استانداردهای سازمان با شماره تماس‌های ۸۸۰۸۴۶۸۶ – ۰۲۱ و ۸۸۰۸۶۱۴۵ – ۰۲۱ به منظور هماهنگی‌های مربوطه و پاسخ به سوالات مرتبط تعیین شده است."

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران