کد خبر:3797
پ
۱۳۹۴۰۹۱۸۱۵۵۷۵۲۹۴۷۶۶۸۱۲۷۴

محدودیت گازرسانی به صنایع پایان یافت

طبق ابلاغیه صادره از سوی مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، محدودیت مصرف گاز در صنایع از صبح امروز (هشتم اسفندماه) پایان یافته است. – اخبار اقتصادی – به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران در ابلاغیه‌ای خطاب به سرپرست م..

طبق ابلاغیه صادره از سوی مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، محدودیت مصرف گاز در صنایع از صبح امروز (هشتم اسفندماه) پایان یافته است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران در ابلاغیه‌ای خطاب به سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی دستور داد که محدودیت مصرف گاز در صنایع از صبح امروز (هشتم اسفندماه) پایان یابد.

در متن این ابلاغیه آمده است: «با توجه به شرایط مصرف گاز در کشور و اعمال تغییرات لازم در شبکه توسط این مدیریت، خواهشمند است مقرر فرمایند از ساعت ۷ صبح روز یکشنبه تاریخ ۱۴۰۰٫۱۲٫۸ نسبت به هماهنگی رفع محدودیت کامل مصرف گاز در صنایع سیمان، فولاد و پتروشیمی با شرکت‌های گاز استان، اقدام شود.»

براساس این گزارش، با آغاز فصل سرما، کاهش دمای هوا و افزایش مصرف گاز طبیعی به‌ویژه در بخش خانگی و تجاری، محدودیت گازرسانی به صنایع آغاز شده بود که اکنون با این دستور محدودیت رفع می‌شود.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران