کد خبر:3263
پ
۱۳۹۹۰۷۰۱۰۹۵۳۴۲۶۵۴۲۱۲۶۱۸۰۴

مرکز پایش تصویری نیروگاه‌های بنیاد مستضعفان افتتاح شد

اولین مرکز پایش تصویری نیروگاه‌های متعلق به بنیاد مستضعفان در تهران افتتاح شد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز، اولین مرکز پایش تصویری نیروگاه‌های متعلق به بنیاد مستضعفان در تهران افتتاح شد.
محسن امیری، مدیرعامل ه..

اولین مرکز پایش تصویری نیروگاه‌های متعلق به بنیاد مستضعفان در تهران افتتاح شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، صبح امروز، اولین مرکز پایش تصویری نیروگاه‌های متعلق به بنیاد مستضعفان در تهران افتتاح شد.

محسن امیری، مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی بنیاد مستضعفان در این مراسم اظهار داشت: این مرکز با سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیارد تومانی و همکاری شرکت‌های ایرانی راه‌اندازی شده است.

وی افزود: از این پس، شش نیروگاه بنیاد مستضعفان از دفتر مرکزی تهران رصد و پایش می‌شوند و برای افتتاح این مرکز مهم از هزار دوربین پیشرفته استفاده شده است.

امیری با بیان اینکه "همه تجهیزات لازم با هدف حمایت از تولید داخل، از کالا‌های ایرانی تامین و تجهیز شده‌اند"، گفت: این اقدام در پی مصوبات پدافند غیرعامل کشور و با هدف افزایش ایمنی عملیاتی شده است.

مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی بنیاد مستضعفان تصریح کرد: در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها مزین شده، با وجود مصائبی چون بیماری کرونا و تحریم‌های ظالمانه، بر اساس تلاش‌­های مستمر صورت گرفته در این هلدینگ، شاهد افزایش تولید برق در نیروگاه‌های زیرمجموعه بنیاد مستضعفان بوده‌ایم.

وی ادامه داد: با رشد ۱۰ درصدی، میزان تولید کل برق هلدینگ برق و انرژی بنیاد مستضعفان به عدد ۱۶٫۴ میلیون مگاوات ساعت رسیده است.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران