کد خبر:3437
پ
۱۳۹۷۰۱۰۵۱۲۰۲۰۲۳۵۳۱۳۷۲۰۹۹۴

کانون‌های خطر در شبکه‌های توزیع سراسر کشور شناسایی می‌شود

شرکت توانیر در نظر دارد در اقدامی فراگیر، شناسایی و رفع کانون‌های خطر در شبکه‌های توزیع سراسر کشور را اجرایی کند. – اخبار اقتصادی – به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت توانیر در اقدامی فراگیر شناسایی و رفع کانون‌های خطر در شبکه‌های توزیع برق ر..

شرکت توانیر در نظر دارد در اقدامی فراگیر، شناسایی و رفع کانون‌های خطر در شبکه‌های توزیع سراسر کشور را اجرایی کند.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، شرکت توانیر در اقدامی فراگیر شناسایی و رفع کانون‌های خطر در شبکه‌های توزیع برق را در روز چهارشنبه ۴ اسفند با حضور بیش از ۵ هزار نفر از نیروهای عملیاتی آغاز خواهد کرد.

در این اقدام فراگیر که به صورت همزمان در سطح کشور آغاز خواهد شد، محورهای کنترل و اصلاح حریم شبکه، جابه جایی و اصلاح پایه‌های قرار گرفته در معابر پس از تعریض و تغییرات مبلمان شهری، مقاوم سازی و تعویض پایه‌های معیوب در دستورکار سراسری اکیپ‌های عملیاتی و فنی قرار می‌گیرد.

همچنین ترمیم دریچه‌های معیوب پایه‌های روشنایی معابر، جمع آوری اشیاء اضافه و تابلوهای تبلیغاتی مجاور پایه‌های شبکه برق و قفل و بست و ترمیم درب معیوب پست‌های زمینی، تابلوهای زیرترانس، شالترها و جعبه‌های مستقیم از دیگر محورهای این اقدام فراگیر خواهد بود.

بر اساس این گزارش، اصلاح کابل سرویس‌های بهم تنیده مشترکان روی پایه‌ها و جعبه‌های تقسیم نیز محور دیگری است که در این اقدام فراگیر نسبت به انجام آن اقدام خواهد شد.

طبق اعلام وزارت نیرو، هموطنان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده مشکلات در شبکه‌های توزیع برق، خرابی شبکه، خرابی درب تابلوهای برق و ….، این موارد را در اپلکیشین برق من ثبت و در این اقدام فراگیر همکاری کنند.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران