کد خبر:4014
پ
۱۴۰۰۰۹۰۲۲۰۱۹۲۸۹۵۹۲۴۱۲۰۹۷۴

۱۲۰۰ مخزن گاز اتوبوس‌های تهران امحاء شد

مدیرکل استاندارد استان تهران گفت: ۱۲۰۰ مخزن گاز اتوبوس‌های تهران به‌دلیل اتمام طول عمر امحاء شد. – اخبار اقتصادی – به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، عباس نوری با اشاره به شناسایی یک‌هزار اتوبوس در پایتخت که..

مدیرکل استاندارد استان تهران گفت: ۱۲۰۰ مخزن گاز اتوبوس‌های تهران به‌دلیل اتمام طول عمر امحاء شد.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی اداره‌کل استاندارد استان تهران، عباس نوری با اشاره به شناسایی یک‌هزار اتوبوس در پایتخت که عمر مخزن گاز آن‌ها کمتر از یک سال دیگر به پایان می‌رسد، تشریح کرد: از ابتدای سال تا کنون، ۱۲۰۰ مخزن گاز امحاء شده است.

وی ادامه داد: با توجه به بازرسی‌های بازرسان استاندارد، در سال جاری، در مرحله اول ۲۶۰ دستگاه اتوبوس در کارخانه سازنده اتوبوس مورد بازرسی قرار گرفت و ضمن پیاده‌سازی و امحاء مخازنی که عمرشان به پایان رسیده بود، مخازن جدید فولادی روی آن‌ها نصب شد و سپس برمبنای الزامات استانداردهای ملی ۹۴۲۶، ۹۷۴۷ و ۷۵۹۸ توسط شرکت بازرسی ذی‌صلاح مورد بازرسی قرار گرفت.

عباس نوری با اشاره به تعامل شرکت‌های اتوبوسرانی مالک این اتوبوس‌ها با اداره‌کل، ابراز کرد: امیدواریم طی ماه‌های آتی بیش از ۵۰۰ دستگاه اتوبوس مورد بازرسی قرار گیرند و مخازن قدیمی نوع ۲ با مخازن جدید فولادی تعویض شوند.

انتهای پیام/+

فدراسیون صنعت نفت ایران