کد خبر:2819
پ
۱۳۹۷۰۲۲۵۱۱۱۱۲۹۳۴۰۱۴۱۴۳۰۷۴

آژانس اتمی: ایران تولید قطعات سانتریفیوژ را به اصفهان منتقل می‌کند

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد ایران رسماً به این نهاد اطلاع داده است که قصد دارد کار تولید قطعات سانتریفیوژ را از مرکز تسای کرج به اصفهان منتقل کند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز دوشنبه از انتقال کار تولید قطعات سانتریفیوژ در ایرا..

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد ایران رسماً به این نهاد اطلاع داده است که قصد دارد کار تولید قطعات سانتریفیوژ را از مرکز تسای کرج به اصفهان منتقل کند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز دوشنبه از انتقال کار تولید قطعات سانتریفیوژ در ایران از مرکز تسای کرج به اصفهان خبر داد.

بر اساس گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی که خبرگزاری رویترز به آن اشاره کرده است، ایران رسماً به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اطلاع داده است که از این پس قطعات سانتریفیوژهای خود را به جای مرکز تسای کرج، در اصفهان تولید خواهد کرد.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در این گزارش اعلام کرده است که بازرسان آژانس در روز ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) دوربین‌های نظارتی را در مرکزی در اصفهان که قرار است تولید قطعات سانتریفیوژها در آنجا انجام شود، نصب کرده‌اند؛ هرچند تا آن تاریخ هنوز تولید قطعات در مرکز مذکور آغاز نشده بوده است.

گوترش: توافق ایران و آژانس اتمی تأثیر مثبتی در فرآیند اعتمادسازی در مذاکرات وین خواهد داشتکمالوندی: پس از بررسی‌های دقیق فنی، امنیتی و قضائی دوربین‌های آژانس مجدداٌ نصب می‌شوندواکنش سازمان انرژی اتمی ایران به ادعای مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمیاقدام ایران برای رفع سوءتفاهم با آژانس درباره دوربین‌های مجتمع کرجبیانیه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره تفاهم جدید با ایران

انتهای پیام/./؛

فدراسیون صنعت نفت ایران