کد خبر:5103
پ
۱۳۹۷۰۴۲۱۱۱۲۹۵۰۰۱۱۴۷۱۹۲۷۴

آژانس فعال نبودن دستگاه‌های تولید سانتریفیوژ در نطنز را تایید کرد

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد بازرسان آژانس تایید کردند که همه دستگاه‌های تولید قطعات سانتریفیوژ به شکل مهر و موم شده در سایت نطنز باقی مانده و بنابراین هیچ فعالیتی نداشته‌اند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام ک..

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد بازرسان آژانس تایید کردند که همه دستگاه‌های تولید قطعات سانتریفیوژ به شکل مهر و موم شده در سایت نطنز باقی مانده و بنابراین هیچ فعالیتی نداشته‌اند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد بازرسان آژانس تایید کردند که همه دستگاه‌های تولید قطعات سانتریفیوژ به شکل مهر و موم شده در سایت نطنز باقی مانده و بنابراین هیچ فعالیتی نداشته‌اند.

محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان امروز چهارشنبه در پاسخ به سوالی در مورد همکاری‌های ایران و آژانس که گفته می‌شود ایران یکسری اسنادی را در خصوص برخی امکان به آژانس ارائه کرده است و رسانه‌های غربی تلاش کردند در خصوص این اطلاعات همکاری تشکیک ایجاد کنند، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در حال تولید اسناد جعلی و عملیات خرابکاری و عملیات تروریستی است، جریانی وجود دارد که نه محکوم می‌شود و نه سرکوب و از آن استقبال هم می‌شود.

گروسی: رویکرد من در قبال برنامه هسته‌ای ایران سازنده استرئیس سازمان انرژی اتمی: سفر رافائل گروسی به تهران ‌در راستای تعامل متقابل بود/ اجازه اتهام‌زنی را به ‌صهیونیست‌ها نمی‌دهیمواکاوی دستاوردهای سفر رافائل گروسی به ایرانگروسی: مذاکرات خوبی در تهران داشتیممذاکرات وین پس از سفر امروز گروسی به کدام سمت می‌رود؟

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران