کد خبر:10652
پ
۱۴۰۱۰۶۲۰۱۵۳۶۰۲۸۸۸۲۶۰۷۱۷۸۴

ابراز خرسندی لاپید از بیانیه تروئیکای اروپایی درباره برنامه هسته‌ای ایران

یائیر لاپید نخست وزیر رژیم صهیونیستی با قدردانی از بیانیه اخیر تروئیکای اروپایی درباره مذاکرات هسته ای ایران از همکاری اطلاعاتی این رژیم با سه کشور اروپایی در مورد مراکز هسته‌ای کشورمان خبر داد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، یائیر لاپید نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی با ..

یائیر لاپید نخست وزیر رژیم صهیونیستی با قدردانی از بیانیه اخیر تروئیکای اروپایی درباره مذاکرات هسته ای ایران از همکاری اطلاعاتی این رژیم با سه کشور اروپایی در مورد مراکز هسته‌ای کشورمان خبر داد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، یائیر لاپید نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود ضمن ابراز خرسندی از بیانیه روز گذشته سه کشور اروپایی آلمان، انگلیس و فرانسه در قبال گفتگوهای هسته ای با هدف احیای برجام مدعی شد تل آویو در ماه‌های اخیر اطلاعات بسیار حساس و ارزشمندی را از برنامه هسته ای ایران در اختیار این سه کشور اروپایی قرار داده است.

وی با تاکید بر کارزار رسانه‌ای و دیپلماتیک اسرائیل ضد برنامه هسته ای ایران از تلاش کابینه رژیم صهیونیستی به منظور جلوگیری از لغو تحریم‌های اعمالی علیه ایران پرده برداشت.

تروئیکای اروپایی روز شنبه با انتشار بیانیه ای عجیب ضمن تکرار ادعاهای نخ نما شده قبلی و بدون اشاره به بدعهدی واشنگتن در موضوع برجام ایران را به عدم جدیت در پیشبرد مذاکرات هسته ای متهم ساختند.

واکنش ایران به بیانیه ضد ایرانی سه کشور اروپاییتکرار ادعاهای ضدایرانی در بیانیه تروئیکای اروپا

نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی در ادامه با اشاره به حمایت‌های ایران در حمایت از محور مقاومت در منطقه غرب آسیا از تحرکات اسرائیل به منظور ممانعت از آنچه حضور ایران در سوریه خوانده شده، خبر داد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران