کد خبر:4970
پ
۱۴۰۰۱۲۱۸۰۸۵۴۴۷۳۸۲۴۹۳۳۵۵۴

استقبال ایران از توقف عملیات نظامی در یمن

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان از ابتکار نماینده ویژه دبیرکل در امور یمن برای توقف عملیات نظامی طی مدت دوماه و اجازه ورود کشتی‌های حامل سوخت و همچنین بازگشایی نسبی فرودگاه صنعا استقبال کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه کشورمان از ابتکار نماینده ویژه دبی..

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان از ابتکار نماینده ویژه دبیرکل در امور یمن برای توقف عملیات نظامی طی مدت دوماه و اجازه ورود کشتی‌های حامل سوخت و همچنین بازگشایی نسبی فرودگاه صنعا استقبال کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت خارجه کشورمان از ابتکار نماینده ویژه دبیرکل در امور یمن برای توقف عملیات نظامی طی مدت دوماه و اجازه ورود کشتی های حامل سوخت و همچنین بازگشایی نسبی فرودگاه صنعا استقبال کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ابراز امیدواری کرد این اقدام بتواند مقدمه ای برای رفع کامل محاصره و برقراری دایم آتش بس در راستای یافتن راه حل سیاسی برای بحران یمن باشد.

خطیب زاده با تاکید بر دیدگاه ایران در حمایت از راه حل سیاسی و انسانی در یمن گفت : امیدواریم‌ در آستانه ماه مبارک رمضان با اولویت دادن به مسائل انسانی و با استمرار آتش بس شاهد بهبود شرایط انسانی و مبادله کامل اسرا و زندانیان بین طرفهای درگیر در این کشور باشیم و این اقدام بتواند زمینه ای برای شروع ابتکار سیاسی برای حل بحران باشد.

اعلام آتش‌بس دوماهه در یمناستقبال انصارالله از اعلام آتش‌بس دو ماهه در یمنادعای ائتلاف ریاض درباره پایبندی توقف حملات به یمنصنعا: بدون رفع کامل محاصره یمن هیچ صلحی وجود ندارد

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران