کد خبر:1704
پ
۱۳۹۹۰۴۲۱۱۵۳۴۵۶۷۱۴۲۰۷۵۸۳۰۴

استقبال سفیر ایران در پکن از گشایش سرکنسولگری چین در بندرعباس

سفیر کشورمان در پکن گشایش سرکنسولگری چین در بندرعباس را نشانه اهمیت روزافزون ایران در معادلات منطقه‌ای چین دانست و تأکید کرد که این رویداد می‌تواند نقش بسزایی در توسعه تجارت بین دو کشور ایفا کند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «محمد کشاورززاده» سفیر جمهوری اسلامی ایران د..

سفیر کشورمان در پکن گشایش سرکنسولگری چین در بندرعباس را نشانه اهمیت روزافزون ایران در معادلات منطقه‌ای چین دانست و تأکید کرد که این رویداد می‌تواند نقش بسزایی در توسعه تجارت بین دو کشور ایفا کند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «محمد کشاورززاده» سفیر جمهوری اسلامی ایران در پکن روز پنج‌شنبه با انتشار پیامی در توئیتر از گشایش سرکنسولگری چین در بندرعباس استقبال کرد.

کشاورززاده در توئیتر نوشت: «گشایش سرکنسولگری چین در بندر عباس حاکی از افزایش روز افزون اهمیت ایران در معادلات منطقه ای چین است و می تواند نفش بسزایی در توسعه تجارت بین دو کشور داشته باشد بندر عباس نیز دارای زیر ساخت های لازم است ایران سالهاست در سه شهر مهم چین(شانگهای.گوانجو وهنگ کنگ )دارای سرکنسولگری است.»

ایران، روسیه و چین چگونه بر نظم آمریکایی مهر ابطال زدند؟توسعه ‌روابط اقتصادی ایران با ‌روسیه و چین/ در ایام کرونا روسیه یک ساعت هم مرزش را به روی کامیون‌های ایران نبستافزایش ۴۰ درصدی واردات نفت چین از ایران در ماه میلادی گذشتهتأکید چین بر ضرورت همگرایی کشورهای در حال‌ توسعه در برابر آمریکا/ پاسخ مثبت امیرعبداللهیان برای سفر به پکن

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران