کد خبر:8657
پ
۱۴۰۰۱۲۱۶۲۳۲۶۴۹۹۰۷۲۴۹۲۴۴۹۴

اسپوتنیک: وزیر خارجه سوریه فردا به تهران می‌آید

خبرگزاری روسی اسپوتیک گزارش داد که وزیر خارجه سوریه فردا سه شنبه راهی تهران خواهد شد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری روسی اسپوتیک امروز دوشنبه به نقل از یک منبع گزارش داد که فیصل المقداد، وزیر خارجه سوریه فردا سه شنبه راهی تهران خواهد شد.
روزنامه الوطن چاپ دمشق ..

خبرگزاری روسی اسپوتیک گزارش داد که وزیر خارجه سوریه فردا سه شنبه راهی تهران خواهد شد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری روسی اسپوتیک امروز دوشنبه به نقل از یک منبع گزارش داد که فیصل المقداد، وزیر خارجه سوریه فردا سه شنبه راهی تهران خواهد شد.

روزنامه الوطن چاپ دمشق (شبه رسمی) نیز به نقل از یک منبع آگاه خبر سفر وزیر خارجه سوریه به تهران طی روز آینده (سه شنبه) را تأیید کرد.

این سفر در حالی صورت خواهد گرفت که رؤسای روسیه و ترکیه امروز وارد تهران خواهند شد و بحث تحولات شمال سوریه محور اصلی این دیدار رؤسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه است.

قرار است صبح چهارشنبه مقداد در این سفر با حسین امیرعبداللهیان، همتای ایرانی خود در تهران دیدار و در مورد روابط دوجانبه و نتایج نشست سه جانبه آستانه در تهران گفت‌وگو کند.

تا ساعاتی دیگر اردوغان و پوتین، رؤسای جمهور ترکیه و روسیه برای دیدار با همتای ایرانی خود و شرکت در نشست آستانه در مورد سوریه وارد تهران خواهند شد.

کرملین: ایران و روسیه دلار را از مبادلات بین خود کنار می‌گذارندمهرآباد، میزبان ۲۰ فروند هواپیمای هیات های دیپلماتیک روسیه و ترکیه

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران