کد خبر:4028
پ
۱۳۹۵۰۲۱۶۱۴۳۴۰۲۵۶۴۷۶۴۳۱۸۴

اطلاعیه سفارت ایران در اوکراین درباره فوت یک تبعه ایرانی

سفارت جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه یک شهروند ایرانی در حوالی شهر «نووایا وادلاگا» در اوکراین دچار نارسایی قلبی شده و درگذشته است، تأکید کرد پیگیری‌های لازم را به‌منظور کسب اخبار تکمیلی درخصوص علت حادثه و تحویل پیکر متوفی صورت خواهد داد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنی..

سفارت جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه یک شهروند ایرانی در حوالی شهر «نووایا وادلاگا» در اوکراین دچار نارسایی قلبی شده و درگذشته است، تأکید کرد پیگیری‌های لازم را به‌منظور کسب اخبار تکمیلی درخصوص علت حادثه و تحویل پیکر متوفی صورت خواهد داد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سفارت جمهوری اسلامی ایران در اوکراین جمعه‌شب اطلاعیه‌ای را در خصوص فوت یک تبعه ایرانی در اوکراین منتشر کرد.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در اوکراین، در این اطلاعیه اظهار داشت: متعاقب دریافت خبر فوت یک تبعه ایرانی، سفارت جمهوری اسلامی ایران در اوکراین پس از بررسی منابع خبر و همچنین تماس با پلیس اوکراینی مأمور رسیدگی به موضوع، با ابراز تأسف و تأثر فراوان اعلام می‌دارد تبعه مذکور به‌نام محمدمحسن شوشتریان فرزند نصرالله ۵۱ساله حین خروج از شهر خارکوف (به‌همراه دو تبعه دیگر ایرانی و اوکراینی) در حوالی شهر «نووایا وادالاگا» دچار نارسایی قلبی شده و به‌رغم امداد پزشکی اولیه، جان به جان‌آفرین تسلیم نموده است.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: سفارت جمهوری اسلامی ضمن ابراز تسلیت و همدردی صمیمانه با خانواده و بستگان آن مرحوم، در تلاش است تا ضمن کسب اخبار تکمیلی در خصوص علل حادثه و وضعیت پیکر متوفی، اقدامات مرتبط با این امر را صورت دهد.

تأکید امیرعبداللهیان بر ضرورت به‌کارگیری همه گزینه‌ها برای خروج ایمن ایرانیان مقیم اوکراینخطیب‌زاده: تعداد قابل‌توجهی از ایرانیان را از اوکراین خارج کردیم/ پیش‌نویس توافق وین به‌صورت مشترک آماده شده استآخرین تلاش‌ها برای کمک به ایرانیان مقیم اوکراین از زبان سفیررایزنی تلفنی امیرعبداللهیان با وزیر خارجه اسلواکی در خصوص وضعیت ایرانیان مقیم اوکرایناطلاعیه وزارت امور خارجه درباره تسهیل ورود شهروندان ایرانی از اوکراین به لهستان

انتهای پیام/.+

فدراسیون صنعت نفت ایران