کد خبر:8770
پ
۱۴۰۱۰۴۰۹۱۵۰۶۳۰۹۳۶۲۵۶۰۶۱۱۴

امیرعبداللهیان: آمریکایی‌ها باید زیاده خواهی‌ها را کنار بگذارند

وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر خارجه قطر تاکید کرد که آمریکایی‌ها باید زیاده خواهی‌ها را کنار بگذارند. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگوی تلفنی با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر ..

وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگوی تلفنی با وزیر خارجه قطر تاکید کرد که آمریکایی‌ها باید زیاده خواهی‌ها را کنار بگذارند.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگوی تلفنی با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر، آخرین تحولات مربوط به گفتگوها برای رفع تحریم ها را با همتای قطری خود مورد رایزنی و تبادل نظر قرار داد.

وزیر امور خارجه کشورمان در این گفت‌وگوی تلفنی، بار دیگر اراده دولت جمهوری اسلامی ایران برای رسیدن به یک توافق خوب، قوی و پایدار را مورد اشاره قرار داد و بر ضرورت کنار گذاشتن زیاده خواهی‌ از سوی طرف آمریکایی و لزوم واقع بینی در مسیر دستیابی به راه حل و حصول توافق تاکید کرد.

شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست وزیر و وزیر امور خارجه قطر نیز در این گفت‌وگوی تلفنی مواضع منطقی تهران را مورد توجه قرار داد.

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران