کد خبر:2945
پ
۱۴۰۰۰۸۰۵۱۷۵۸۱۲۵۱۸۲۳۹۱۵۳۷۴

امیرعبداللهیان: آمریکا باید در عمل حسن نیت خود را نشان دهد، نه فقط روی کاغذ

وزیر امور خارجه کشورمان گفت که آمریکا باید در عمل حسن نیت خود را نشان دهد، و آنچه روی کاغذ رخ می‌دهد کافی نیست. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان در خصوص جدیدترین وضعیت مذاکرات گفت: آنچه در خصوص تضمین هیات جمهوری اسلامی ایران دنبال می‌کند، در همه سطوح سیاسی، حقوقی و اق..

وزیر امور خارجه کشورمان گفت که آمریکا باید در عمل حسن نیت خود را نشان دهد، و آنچه روی کاغذ رخ می‌دهد کافی نیست.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان در خصوص جدیدترین وضعیت مذاکرات گفت: آنچه در خصوص تضمین هیات جمهوری اسلامی ایران دنبال می‌کند، در همه سطوح سیاسی، حقوقی و اقتصادی است، در بخش هایی از آن توافقاتی حاصل شده اما هنوز هیات مذاکره کننده ایران با جدیت اخذ تضمین ملموس از طرف های غربی و پایبندی به تعهداتی که بر مبنای توافق وین حاصل می‌شود را دنبال می‌کند.

وی افزود: ما به طرف های آمریکا که از طریق واسطه هایی که این روزها پیام هایی را منتقل می‌کنند به صراحت گفتیم باید در عمل حسن نیت خودشان را نشان بدهند، حسن نیت در عمل از نظر ما این است که بر روی زمین اتفاق ملموسی رخ دهد و بخشی از تحریم ها به معنای عینی و واقعی می‌تواند ترجمان حسن نیت آمریکایی ها باشد که از آن صحبت میکند، آنچه که بر روی کاغذ رخ میدهد خوب است اما کافی نیست.

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران