کد خبر:3124
پ
۱۴۰۰۱۰۱۲۱۳۱۵۰۹۳۴۵۲۴۴۱۶۸۹۴

امیرعبداللهیان: برای رسیدن به یک توافق خوب مصمم هستیم

وزیر امور خارجه کشورمان درباره روند مذاکرات هسته‌ای وین گفت: ما برای رسیدن به یک توافق خوب مصمم هستیم. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، صبح امروز و در آستانه ۲۲ بهمن سالروز چهل و سومین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی سفرا، روسای نمایندگی و سازمان های خارجی مقیم تهران با آیت الل..

وزیر امور خارجه کشورمان درباره روند مذاکرات هسته‌ای وین گفت: ما برای رسیدن به یک توافق خوب مصمم هستیم.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، صبح امروز و در آستانه ۲۲ بهمن سالروز چهل و سومین سالگرد پیروی انقلاب اسلامی سفرا، روسای نمایندگی و سازمان های خارجی مقیم تهران با آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان دیدار کردند.

در این دیدارها سفرای خارجی مقیم ایران با ابلاغ پیام تبریک مقام‌های کشورشان به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر توسعه و تقویت روابط با جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند.

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه نیز در مراسم بزرگداشت چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ملت عزتمند ایران اثبات کرده است که عزت و احترام را با عزت و احترام پاسخ می‌دهد و تهدید را با مقاومت و زبان متقابل پاسخ خواهد داد.

وی درباره روند مذاکرات هسته‌ای وین گفت: امروز در وین یک آزمون بزرگ در مقابل آمریکا و طرف‌های غربی قرار دارد تا در مقابل جامعه جهانی رفتار واقعی خود را به نمایش بگذارند.

وزیر خارجه با بیان اینکه ایران برای رسیدن به یک توافق خوب مصمم است افزود: زمان پایان مذاکره را ترجمان اراده طرف‌های غربی در پایبندی کامل آنها به رفع تحریم‌ها و بازگشت همه طرف‌ها به تعهداتشان تعیین خواهد کرد.

امیرعبداللهیان: پیشرفت سریع در مذاکرات بدون واقع‌بینی طرف غربی محقق نمی‌‌شودامیرعبداللهیان: طرف غربی باید در حوزه لغو تحریم‌ها تصمیم جدی و مؤثر اتخاذ کند

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران