کد خبر:8701
پ
۱۴۰۱۰۴۲۸۲۲۲۴۵۸۹۶۸۲۵۷۰۶۹۰۴

امیرعبداللهیان: سند مهم «برنامه جامع همکاری بلندمدت ایران و ‌ترکیه» را امضا کردیم

وزیر خارجه در صفحه توئیتر خود نوشت: امروز به همراه برادرم چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه و در حضور روسای‌جمهور دو‌ کشور، سند مهم «برنامه جامع همکاری بلندمدت ایران و ‌ ترکیه» را در تهران امضا کردیم. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه در صفحه توئیتر خود نوشت: امر..

وزیر خارجه در صفحه توئیتر خود نوشت: امروز به همراه برادرم چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه و در حضور روسای‌جمهور دو‌ کشور، سند مهم «برنامه جامع همکاری بلندمدت ایران و ‌ ترکیه» را در تهران امضا کردیم.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه در صفحه توئیتر خود نوشت: امروز به همراه برادرم چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه و در حضور روسای‌جمهور دو‌ کشور، سند مهم «برنامه جامع همکاری بلندمدت ایران و ‌ ترکیه» را در تهران امضا کردیم.

وی افزود: مساعی مشترک برای تحقق عملی اهداف این سند، موجبات جهش در مناسبات جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه را فراهم خواهد آورد.

رئیسی: سطح روابط ایران و ترکیه در یکسال گذشته ۶۰ درصد افزایش یافته استرئیسی: حجم روابط ۳۰ میلیارد دلاری با ترکیه را هدف‌گذاری کردیم/ تأکید بر مبارزه با تروریسمامام خامنه‌ای: حمله نظامی به شمال سوریه به‌ضرر ترکیه، سوریه و منطقه و به‌نفع تروریست‌ها خواهد بود

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران