کد خبر:3441
پ
۱۴۰۰۰۳۲۰۱۲۵۵۵۸۲۴۳۲۲۹۴۵۵۸۴

ایران اقدامات نژادپرستانه رژیم صهیونیستی در قبال ساکنان شیخ جراح را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدامات نژادپرستانه رژیم صهیونیستی در کوچانیدن اجباری ساکنان فلسطینی منطقه شیخ جراح از منازلشان را محکوم کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن اقدامات نژادپرستانه رژیم صهیونیستی در کوچانیدن اجباری..

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدامات نژادپرستانه رژیم صهیونیستی در کوچانیدن اجباری ساکنان فلسطینی منطقه شیخ جراح از منازلشان را محکوم کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن اقدامات نژادپرستانه رژیم صهیونیستی در کوچانیدن اجباری ساکنان فلسطینی منطقه شیخ جراح از منازلشان، با ملت فلسطین، به عنوان ساکنین اصلی و واقعی این سرزمین کهن و مهد ادیان الهی اعلام همبستگی کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه بر لزوم حمایت از مردم فلسطین، توقف تخریب منازل و مصادره زمین‌های ایشان که در ادامه سیاست‌های آپارتایدی رژیم کودک کش صهیونیستی صورت می‌پذیرد، تاکید کرد و از جامعه جهانی و سازمان‌های بین‌المللی خواست تا به تعهد قانونی و انسانی خود در این رابطه جامه عمل بپوشانند.

حمله نظامیان صهیونیست به محله "شیخ جراح" در قدس اشغالی«الشیخ جراح» دوباره شعله ور می شود؛ فتنه شهرک نشینان در قدس اشغالیدفاع تن به تن فلسطینیان از محله شیخ جراح قدس

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران