کد خبر:4794
پ
۱۴۰۰۱۲۱۸۰۸۵۴۴۷۳۸۲۴۹۳۳۵۵۴

ایران برگزاری اجلاس شرارت در فلسطین اشغالی را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه برگزاری اجلاس شرارت در فلسطین اشغالی را محکوم و آنرا خیانت به آرمان آزادی فلسطین توصیف کرد. – اخبار بین الملل – به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه برگزاری اجلاس شرارت در فلسطین اشغالی را محکوم و آنرا خیانت به آرمان آزادی فلسطین توصیف کرد.
سخنگوی و..

سخنگوی وزارت امور خارجه برگزاری اجلاس شرارت در فلسطین اشغالی را محکوم و آنرا خیانت به آرمان آزادی فلسطین توصیف کرد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه برگزاری اجلاس شرارت در فلسطین اشغالی را محکوم و آنرا خیانت به آرمان آزادی فلسطین توصیف کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به برگزاری اجلاس خائنان به آرمان فلسطین با ظالمان و غاصبان قدس شریف آنهم در سرزمین فلسطین اشغالی تاکید کرد، هر گونه اقدام در عادی سازی و برقراری روابط با صهیونیست های تروریست و اشغالگران قدس، خنجری بر پشت ملت مظلوم فلسطین و هدیه ای به رژیم‌کودک کش اسرائیل در تداوم کشتار مردم و اشغال سرزمین بوده و تجربه تاریخی نشان داده که روند سازش و تسلیم نتیجه ای جز شکست و خواری حامیان آن بدنبال نداشته و سرزمین فلسطن جز با مقاومت ملت فلسطین و حمایت و پشتیبانی ملت ها و دولت های اسلامی‌، آزاد نخواهد شد.

خطیب زاده در پایان ضمن هشدار نسبت به فتنه انگیزی و شرارت صهیونیستها در منطقه بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای همکاری و گسترش روابط دوجانبه با کشورهای منطقه و مقابله با توطئه صهیونیستی- آمریکایی در ایجاد اختلاف و گسترش بی ثباتی در منطقه غرب آسیا تاکید کرد.

عطوان: ائتلاف جدید عربی-صهیونیستی هرگز مقابل ایران موفق نمی‌شود / اجلاس النقب اوج خفت سازشکاران را نشان می‌دهدواکنش تشکیلات خودگردان فلسطین به نشست سازشکارانه در النقبانتقاد شدید گروه‌های فلسطینی از نشست سازشکارانه نقبخشم شدید از حضور سازشکاران عرب در النقب از بحرین تا فلسطین

انتهای پیام/

فدراسیون صنعت نفت ایران