کد خبر:1676
پ
۱۴۰۰۰۶۲۸۱۲۵۷۰۳۳۷۶۲۳۶۱۹۴۳۴

ایران برگزاری نشست کابینه رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برگزاری نشست کابینه رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را به‌شدت محکوم کرد و یادآور شد که گسترش شهرک نشینی و افزایش تعداد مهاجرین صهیونیست منطقه جولان به هیچ وجه نمی‌تواند واقعیت را تغییر دهد. – اخبار بین الملل – به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خط..

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برگزاری نشست کابینه رژیم صهیونیستی در جولان اشغالی را به‌شدت محکوم کرد و یادآور شد که گسترش شهرک نشینی و افزایش تعداد مهاجرین صهیونیست منطقه جولان به هیچ وجه نمی‌تواند واقعیت را تغییر دهد.

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه برگزاری نشست کابینه رژیم صهیونیستی در جولان سوری اشغالی را شدیداً محکوم کرده و این اقدام تجاوزکارانه صهیونیست‌ها را تحریک آمیز خواند.

سخنگوی وزارت امور خارجه خاطرنشان کرد: جولان اشغالی بر اساس قطعنامه‌های متعدد سازمان ملل بویژه قطعنامه ۴۹۷ شورای امنیت، بخش جدایی ناپذیر جمهوری عربی سوریه می‌باشد و مجمع عمومی سازمان ملل نیز هر ساله بر این واقعیت انکار ناپذیر تاکید می‌کند.

خطیب زاده تاکید کرد:گسترش شهرک نشینی و افزایش تعداد مهاجرین صهیونیست منطقه جولان به هیچ وجه نمی‌تواند واقعیت را تغییر دهد و شهرک‌نشینان صهیونیست باید بدانند که در اراضی غصب شده نخواهند توانست برای همیشه سکونت کنند.

سخنگوی وزارت امور خارجه در پایان همبستگی و حمایت ثابت و قوی جمهوری اسلامی ایران از جمهوری عربی سوریه در این موضوع را مورد تاکید قرار داد.

واکنش حماس به شهرک‌سازی اسرائیل در جولان اشغالیواکنش دمشق به برگزاری نشست اخیر کابینه رژیم صهیونیستی در جولان اشغالیدمشق: جولان بخش جدایی‌ناپذیر از خاک سوریه استروزنامه رسمی سوریه: حق خود را برای بازپس‌گیری جولان محفوظ می‌دانیمتاکید مجدد سازمان ملل بر بی اعتباری اقدامات اسرائیل در جولان سوریهسازمان ملل خواستار خروج کامل اسرائیل از جولان سوریه شد

انتهای پیام/.

فدراسیون صنعت نفت ایران